Tharese per floket – Bromax Advanced Technology

1,890 L

Ka stok

  • Marka: Bromax
  • Modeli: MAX-731
  • 2 nivele shpejtesie
  • Tensioni: 220 50Hz
  • Fuqia: 4000 W
  • Pesha 0.8kg
KODI: GI-BROMAX-MAX-731 Kategori: ,

THARESE FLOKESH – BROMAX MAX-731

Tharese per floket – Bromax MAX Hairdryer

  • Than dhe drejton pa i demtuar, duke i lene ato te buta dhe plot shkelqim. Ajo eshte e pajisur me teknologjine e jonizimit, i cili mbron dhe hidraton floket gjate tharjes ose modelimit
  • Fale motorit te fuqishem floket thahen shpejt, fitojne volum dhe butesi
  • Dizanj i lehte, nuk shkakton lodhje te krahut gjate perdorimit
  •  Me 2 nivele nxehtesie

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Tharese flokesh

Be the first to review “Tharese per floket – Bromax Advanced Technology”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Tharese flokesh Bromax

Tharese per floket - Bromax Advanced Technology