Tharese Profesionale flokesh First Austria 5657-2

2,490 L

Ka stok

Tharese Profesionale per Floket tuaj
Me fuqi 2000W
Mbrojtese ndaj cdo modeli flokesh
E lehte ne perdorim nga te gjithe
Perdoret edhe ne Sallone Bukurie

KODI: tharese-first-austria-5657-2 KATEGORIA: Etiketime: ,

THARESE PROFESIONALE FIRST AUSTRIA

Tharese Profesionale flokesh – First Austria 5657-2

Tharesja e Flokeve First Austria 5657-2 eshte tharesja me e mire per floket tuaj.

Tharese flokesh Dyqan Taxi

Tharesja Profesionale per floket qe garanton shpejtesi dhe cilesi gjate perdorimit te saj. Kjo Hair Dryer ka tre nivele komandimi te shpejtesise, qe ta komandoni sipas deshires tuaj gjate perdorimit.

Tharëse jashtëzakonisht e fuqishme

Nuk do ta besoni që një tharëse kaq kompakte dhe e lehtë ka një fuqi të tillë. Me motorin 2000 W të tharëses First Austria, ju tani keni të gjithë fuqinë në dorën tuaj për të tharë flokët tërësisht, thjesht dhe shpejt.

Dizajn i lehtë dhe ergonomik

Tharese Profesionale e cila ofron një kombinim të mahnitshëm të peshës dhe fuqisë. Konstruksioni i lehtë dhe kompakt mundëson përdorim 360° për të mos humbur asnjë zonë.

Funksioni i joneve për flokë më shkëlqim

Miliona jone aktive luftojnë elektricitetin. Ju përfitoni flokë me një shkëlqim më të dukshëm, nga rrënja deri në majë.

Butoni Cool

Për t’i dhënë formën përfundimtare stilimit tuaj mund të shtypni butonin Cool i cili prodhon ajër të ftohtë.

THARESE FLOKESH PROFESIONALE FIRST AUSTRIA

Me tharesen e flokeve First Austria 5657-2 floket tuaj nuk do te pesojne asnje demtim gate perdorimit te saj.
Kjo Tharese Profesionale eshte e pershtatshme edhe per perdorim ne sallonet e bukurise. I bën flokët të mbrojtura, rrjedhimisht më të butë dhe më të drejtë për shkak të kutikulës së mbyllur.


Cilesi e garantuar e produktit dhe cmimi me  i mire ne treg eshte ajo qe ben diferencen ne Dyqan Taxi

Detaje Produkti

Pesha 0.1 g/kg
Lloji

Tharese flokesh

Be the first to review “Tharese Profesionale flokesh First Austria 5657-2”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

tharese-profesionale-fisrt-austria-dyqan-taxi

Tharese Profesionale flokesh First Austria 5657-2