DSP F-30037 | Tharese flokesh e fuqishme ne shitje online

2,600 L

Ka stok

  • Mund te perdoret nga te gjithe pjestaret e familjes
  • Mbron floket nga djegia
  • Shume praktike ne perdorim
  • Me nje fuqi motori 1800W
  • Modeli vjen me 3 ngjyra te ndryshme
KODI: DSP F-30037 Kategori: ,

THARESE FLOKESH DSP F-30037

Tharese flokesh DSP 30037 eshte nje tharese flokesh ku mund ta perdorin te gjithe pjestaret e familjes. Kjo tharese ka nje buton prej te cilit ajo prodhon ajer te ftohte, te domosdoshem per floket tuaj per te realizuar nje tharje apo stilim te flokeve. Fale kesaj tharese ju do te mbaroni me stilimin e flokeve tuaj brenda shume pak minutave sepse perbehet nga nje motor shume i fuqishem i cili prodhon force ajri relativisht te madhe.

THARESE E FUQISHME PER FLOKET 

  • Me 3 nivele temperature dhe 2 nivele shpejtesie
  • Me buton te ajrit te ftohte
  • Motori i fuqishem DC me fuqi 1800W
  • Tensioni : 220-240V 50/60HZ

Bli Online ne Dyqan Taxi me cmimin me te mire dhe paguaj ne dorezim.

Detaje Produkti

Pesha 0.3 kg
Lloji

Tharese flokesh

Ngjyra

,

Be the first to review “DSP F-30037 | Tharese flokesh e fuqishme ne shitje online”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

DSP F-30037 | Tharese flokesh e fuqishme ne shitje online Dyqan Taxi

DSP F-30037 | Tharese flokesh e fuqishme ne shitje online