Tharese flokesh DSP 30076 per efekt voluminoz

2,200 L

Ka stok

 • Per shkelqim dhe volum te flokeve
 • Thahen shume shpejt fale dy niveleve te shpejtesise
 • Per nje tharje profesionale dhe te bukur
 • Motor me fuqi 1600 WATT
 • Tensioni: 220-240V 50/60HZ
KODI: DSP 30076 Kategori: ,

THARESE FLOKESH DSP 30076 

Tharese flokesh DSP 30076 me nje sistemi inovativ te tharjes duke bere te mundur procesin thares ne te gjithe siperfaqen e flokut ne nje kohe shume te shkurter. 

THARESE FLOKESH PER EFEKTE VOLUMINOZE

 • Per nje tharje profesionale dhe te bukur me 2 nivele shpejtesie
 • Per ta marre gjithmone me vete per udhetimet tuaja
 • Ka nje doreze te paloseshme
 • Ben te mundur nje tharje ne menyre te shpejte e te kujdeseshme te flokeve pa i elektrizuar
 • Ka nje buton qe ofron ajer te ftohte per te stiluar floket sipas deshires tuaj

   Specifikat

 • Motori me fuqi 1600W
 • Tensioni: 220-240V 50/60HZ

Bli Online ne Dyqan Taxi dhe paguaj ne dorezim.

Detaje Produkti

Pesha 0.3 kg
Lloji

Tharese flokesh

Ngjyra

Be the first to review “Tharese flokesh DSP 30076 per efekt voluminoz”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

tharese flokesh dsp 30076 ne Dyqan Taxi

Tharese flokesh DSP 30076 per efekt voluminoz