Tharese flokesh me palosje – Surker Foldable Handle Dryer

1,500 L

Ka stok

  1. Funksion jonik, nuk i djeg floket
  2. Per te gjitha llojet e flokeve
  3. Shperndan nxehtesine ne menyre uniforme
  4. Dizanj unik me palosje
  5. Portative
  6. 1200 Watt
KODI: L-tharese flokesh me palosje-surker Kategori: ,

THARESE FLOKESH ME PALOSJE- SURKER

Tharese flokesh me palosje – Surker Foldable Handle Dryer

Tharese flokesh e vogel me palosje, projektuar per te gjitha llojet e flokeve: te gjate, te shkurter, te drejte, te formuar dhe kacurrela. Ajo than floket sipas deshires pa i demtuar ata. Fale funskionit jonik, floket nuk digjen dhe ajri shperndahet njetrajtesisht dhe ne menyre uniforme ne te gjithe floket.

Ideale per tu marre kudo me vete. Fale dizanjit te lehte dhe palosjes, ajo nuk ze aspak haesire dhe ju jep mundesi ta merrni kudo me vete, sidomos ne udhetime verore dhe dimerore.

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Tharese flokesh

Be the first to review “Tharese flokesh me palosje – Surker Foldable Handle Dryer”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Tharese flokesh me palosje Surker

Tharese flokesh me palosje - Surker Foldable Handle Dryer