Tenxhere elektrike me presion Techno | Multicooker

7,900 L

Ka stok

KODI: L-2120229 Kategori: ,

TENXHERE ELEKTRIKE ME PRESION TECHNO | MULTICOOKER

Tenxhere elektrike me presion Techno per gatime te shpejta dhe ne menyre te lehte.

Gatim ultra i shpejte me avull per te marre shijen me te mire dhe te gjitha vlerat ushqimore te perberesve te gatimit.

Multicooker Techno me programe te ndryshme gatimi

Multicookeri ka butonat perkates per secilin funksion te integruar ne pjesen e perparme te tij.

Programe te shumta per lloje te ndryshme gatimi te tilla si: oriz, peshk, mish, supe, makarona, pule , kek, gatim te ngadalte apo edhe ngrohjen e ushqimit.

Kapaciteti i madh i enes se brendshme prej 6 litra mundeson te gatuani vakte te plota per te gjithe familjen.

Nje ekran LED i integruar e ben te lehte perdorimin dhe shikimin e percaktimit te kohes se gatimit.

Mbani ushqimin e ngrohte deri ne 10 ore pas gatimit, keshtu qe ju mund te keni ushqime te gatuara ne shtepi te gatshme per t’u shijuar pas pune.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 3 kg
Lloji

Multicooker

Ngjyra

,

Fuqia Watt

1000watt

Be the first to review “Tenxhere elektrike me presion Techno | Multicooker”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

tenxhere elektrike techno ne shitje online ne dyqan taxi

Tenxhere elektrike me presion Techno | Multicooker