Tave elektrike Sonifer per peshk mish ne zgare

4,490 L

Ka stok

 • Perbehet nga 5 siperfaqe
 • Siperfaqet e saj jane anti-ngjitese
 • Material alumin
 • Mund te gatuani cdo produkt ushqimor
 • Temperatura kontrollohet sipas deshires
 • Perdoret edhe si zgare
 • Ruan te gjitha vlerat ushqyese te produkteve ushqimore dhe elimon yndyrnen ne sasi te madhe
 • Pastrohet shume lehte me uje te bollshem.

Bli online ne Dyqan Taxi me cmimin me te mire dhe paguaj ne dorezim

 

Multi Portion Grill Sonifer-Tave elektrike

Tave elektrike Sonifer per produktet e mishit ne zgare

Multi Portion Grill Sonifer ka ne perberjen e tij 5 siperfaqe. Keto siperfaqje jane anti-ngjites sepse kane ne perberjen e tyre materialin e aluminit. Nga kjo tava elektrike mund te gatuani cdo produktet ushqimor qe ju deshironi duke perfshire ketu edhe produktet e detit edhe ato te mishit. Tava elektrike mund te perdoret shume lehtesisht sidomos kontrolli i temperatures se nxehtesise qe duhet per te gatuar produktet. Secila pjate e taves ka nje temperature te ndryshme ne varesi te produktit te ushqimit qe ju po gatuani ne te. Taven multifuksionale ju pervec se ta mbani ne kuzhinen tuaj per shkak te lehtesise se perdorimit qe ofron, ju mund ta perdorni edhe si zgare per te shijuar nje dreke te shijshme me mysafiret ne oborrin e shtepise tuaj. Duke qene se pllaka eshte anti-ngjitje ajo i ben produktet te kene sa me pak yndyre edhe t’i ruajne te gjitha vlerat ushyese te tyre. Pastrohet shume lehte me uje te bollshem.

 

 • Perbehet nga 5 siperfaqe
 • Siperfaqet e saj jane anti-ngjitese
 • Material alumin
 • Mund te gatuani cdo produkt ushqimor
 • Temperatura kontrollohet sipas deshires
 • Perdoret edhe si zgare
 • Ruan te gjitha vlerat ushqyese te produkteve ushqimore dhe elimon yndyrnen ne sasi te madhe
 • Pastrohet shume lehte me uje te bollshem.

Bli online ne Dyqan Taxi me cmimin me te mire dhe paguaj ne dorezim

 

Detaje Produkti

Lloji

Tave Pjekje

Dergo vleresimin tend

Vleresime

Nuk ka vleresime

Tave elektrike Sonifer per peshk mish ne zgare

WhatsApp chat