Barbecua a valigetta | Skare per pjekje Cucinando

3,490 L3,990 L (-13%)

Ka stok

 • E lehte per t’u montuar
 •  Skara paloset dhe merret kudo me vete
 • Material celik
 • Pastrohet shume lehtesisht
 • Ideale per produktet e mishit
 • Ka nje siperfaqe prej 40 cm
 • Perfekt per kamping apo mbledhjet me familjen dhe shoqerine ne natyre
 • Ushqimet nuk humbasin vlerat ushqyese
 • 37721
 • Permasat : 31x41x57 cm
KODI: 8028353113231 Kategori: , ,

BARBECUA A VALIGETTA-SKARE PER PJEKJE CUCINANDO

Skare per pjekje portative per Barbecue | Gatuani berxolla derri, mish qingji ne skare

Pushimet e veres jane duke ardhur dhe ju me siguri po prisni momentin kur te bashkoheni me njerezit tuaj te aferm. Kohen qe kaloni me ta, sigurisht qe doni ta shpenzoni ne menyren me perfekte duke ju siguruar atyre pushimet me te paharrueshme qe kane kaluar ndonjehere. Nje nga momentet me te bukura familjare eshte kur te gjithe mblidheni se bashku dhe filloni te gatuani secili specialitetin e tij duke e mbushur tavolinen plot. Per ta realizuar kete ne menyren me perfekte, ku kenaqesia dhe argetimi do te jene prezente mes jush, ju, patjeter duhet te keni nje skare per pjekje.

Skarat jane shume te pershtashme per t’u vendoshur ne natyre dhe te pergatisin nje diversitet ushqimesh te shijshme me bollek.

SKARE PER PJEKJE CUCINANDO | BLI ONLINE | DYQAN TAXI

Skara per pjekje Cucinando eshte nje nga produktet e para qe duhet te blini patjeter kete vere dhe pa e menduar aspak dy here. Me nje material shume cilesor te celikut te pandryshkshem dhe i perpunuar maksimalisht duke ju ofruar nje sherbim te sigurt. Celiku eshte nje material qe ofron edhe percjellshmeri te mire termike, mosngjitje te produkteve ushqimore ne te dhe jetegjatesi. Duke pasur nje perberje te tille materiali, ju nuk do ta keni aspak te veshtire ta pastroni madje do ta beni kete shume lehtesisht dhe pa u stresaur, pasi ne skare nuk mbetet asgje nga ushqimet qe jane gatuar ne te.

Skara portative ka nje dizajn shume praktik dhe funksional per te cilin, ju do te ndiheni teper te kenaqur.

SKARE PJEKJE PER PIKNIK NE NATYRE APO SHTEPI

Ajo fal dizajnit te palosshem qe mbart behet lehtesisht e transportueshme dhe mund te meret me vete ne udhetime shume lehtesisht duke mos zene as hapesire ne makinen tuaj te udhetimit. Produkti eshte i projektuar me ventilime te ajrit ne te dyja skajet e skares me qellim qe ajri te kontrollohet lehtesisht dhe nxehtesia te shperndahet ne menyre te barabarte duke mos i lejuar edhe gatimet qe te marrin arome prej tymit te krijuar. 

Pergatisni berxolla derri ne zgare, mish qingji, qofte dhe cdo gje tjeter qe deshironi ta shijoni ne siperfaqen 40 cm te skares nen rrezet e diellit, ne ajrin e paster dhe me dashurine e njerezve tuaj te dashur.

SKARE PORTATIVE PER PJEKJE 

 • E lehte per t’u montuarskare-me-qymyr-neforme-valixhe-dyqan-taxi-onlineshop-tirane
 •  Skara paloset dhe merret kudo me vete
 • Material celik
 • Pastrohet shume lehtesisht
 • Ideale per produktet e mishit
 • Ka nje siperfaqe prej 40 cm
 • Perfekt per kamping apo mbledhjet me familjen dhe shoqerine ne natyre
 • Ushqimet nuk humbasin vlerat ushqyese
 • Permasat : 31x41x57 cm

Detaje Produkti

Pesha3 kg
Përmasa47 × 43 × 96 cm
Ngjyra

Be the first to review “Barbecua a valigetta | Skare per pjekje Cucinando”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

skare me qymyr ne forme valixhe dyqan taxi online shop tirane

Barbecua a valigetta | Skare per pjekje Cucinando

3,490 L3,990 L (-13%)

Shto ne Shporte