Skare e madhe me qymyr per ne ballkon apo verande

11,990 L

Ka stok

19265

KODI: 3830069720949 Kategori: , , , ETIKETIMI:

Skare e madhe portative per barbeque

Skare portative per barbeque

  • Ideale per ta marr me vete ne organizimet tuaja familjare.
  • Grilla e levizshme me qymyr eshte e bere prej celiku te qendrueshem.
  • Ju lejon te gatuani ne menyre te shijshme mishin apo perimet, me veshje smalt rezistente ndaj nxehtesise.
  • Paisur me doreza mbajtese dhe rrota per lehtesi transporti.
  • Kapak i cili lejon qarkullimin e ajrit, Diametri : 43 cm.
  • Dimesionet e skares: 90 x 46 x 29 cm.
  • Kodi: VP0237.

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Ene Kuzhine

Dergo vleresimin tend

Vleresime

Nuk ka vleresime

Skare e madhe me qymyr per ne ballkon apo verande

WhatsApp chat