Tave drejtekendore Mineralia e pershtatshme per cdo pianure

3,990 L

Ka stok

35*27

KODI: 8000807786352 Kategori: , , , , ETIKETIMI:

Tave drejtekendore Mineralia

Tave drejtkendore

  • Me permase 35*27 cm.
  • E pershtatshme per pianure me gaz, korent, qeramik.
  • Me 7 shtresa guri dhe Quarzotek, element qe shton edhe me teper fortesine dhe performancen e linjes se tiganeve dhe tenxhereve Mineralia.
  • Best seller ne linjen TVS, e pajisur me shtrese kunder ngjitjes, qe mundeson gatim te lehte e te shendetshem, si dhe lehtesi ne pastrimin e enes mbas gatimi.
  • Lahet ne lavastovilje.

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Tave Pjekje

Be the first to review “Tave drejtekendore Mineralia e pershtatshme per cdo pianure”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Tave drejtekendore Mineralia e pershtatshme per cdo pianure