Stilues flokesh dhe kreher 2 ne 1 | Revlon volumizer

3,390 L5,390 L (-37%)

Ka stok

KODI: G-543234 Kategori: ,

STILUES FLOKESH DHE KREHER 2 NE 1

Stilues flokesh dhe kreher elektrike 2 ne 1 me teknologji jonizuese i ben floket me te bute dhe ndihmon ne eleminimin e elektrizimit.

Fuqia 1000 Watt siguron nxehtesine e duhur. Ndryshe nga thareset e flokeve ky stilues flokesh mund te vendoset afer kokes per volumizimin e tyre.

E pershtatshme per te gjitha llojet e flokeve.

Dizajni oval i furces mundeson krijimin e volumit qe ne rrenje dhe deri ne fundin e flokeve.

Teknologjia e qeramikes ndihmon ne zvogelimin e demtimit nga stilimi i tepert me shperndarje te barabarte te nxehtesise, duke e bere stilimin e flokeve me te lehte.

Doreza mbajtese nuk percjell nxehtesine duke e bere keshtu lehtesisht te perdorshme fale ndertimit te saj ergonomik.

Karakteristika

  • Fuqia: 1000W
  • Gjatesia e kabllit: 160 cm
  • Kontrolluesi i temperatures: buton
  • Funksionale ne floke te thate dhe te lagur
  • Materiali i pllakes: Qeramike turmaline
  • Kordoni i energjise: 360 ° i rrotullueshëm

Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.6 g/kg
Lloji

kreher elektrik

Ngjyra

Be the first to review “Stilues flokesh dhe kreher 2 ne 1 | Revlon volumizer”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

stilues flokesh elektrik blerje online ne dyqan taxi

Stilues flokesh dhe kreher 2 ne 1 | Revlon volumizer

3,390 L5,390 L (-37%)

Shto ne Shporte