Aksesore per floke | Polka Dot Hair Clips

300 L

Ka stok

KODI: aksesore-flokesh Kategori: , , , ,

AKSESORE PER FLOKE | POLKA DOT HAIR CLIPS

Aksesore per floke ne formen e nje fjongoje me kapese te pasme dhe polka dot.

Ne mode dhe elegante per tu pershtatur me veshjet tuaja te perditshme.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.1 kg
Ngjyra

, , , , , ,

Lloji

Kapese flokesh

Be the first to review “Aksesore per floke | Polka Dot Hair Clips”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

kapese flokesh shitje online ne dyqan taxi

Aksesore per floke | Polka Dot Hair Clips