Stilues Flokesh me Onde | Te Drejta | Nikai

2,900 L

Ka stok

5 koka te ndryshme per pamje unike ne floket tuaj.

– Koka furçë per drejtimin e flokeve nga rrënjët.
– Furça e madhe cilindrike për stilimin e lehtë te flokeve.
– Furça e vogël rrotulluese për majat e flokeve.
– Furce per me teper volum ne floket tuaj.

STILUES FLOKESH NIKAI

Stilues Flokesh Me Onde & per floke te drejta

Stilues 4 në 1 është shoqeruesi juaj i ri persa i perket bukurise.

Kjo furçë magjike për stilimin e flokeve vjen me 4 koka shtesë. Secila eshte e domosdoshme për krijimin e ondeve dhe flokeve te drejta me mire se parukieri juaj personal.

Drejtoni flokët tuaj në mënyrë të përkryer, dhurojini atyre volum kur i mungon. Ktheni skajet e flokëve tuaj nga brenda ose jashtë. Krijoni kacurrela ideale dhe te buta si nje mendafsh. Është një produkt nga i cili do të mbeteni te mahnitur e të kenaqur!

Per flokë me te vecante!

Stilues Flokesh me Onde & per floke te drejta

stilues flokesh nikai per floke me onde dhe te drejta

Karakteristika

-Pajisur me koka te ndryshme automatike rrotulluese.
-Mund te ndryshoni lehtesisht drejtimin e rrotullimeve nepermjet butonit te saj.
-Llambë kontrolli jonike per mbrojtje te flokeve tuaj.
-Funksion i ftohjes.
-E perbere nga material Qeramike te cilat mbrojne flokun dhe ruajn nxehtesine.
-Mbron flokët tuaj
-Mbrojtje nga mbinxehja
-Kabllo të kthyeshme ne 360 grade per lehtesi gjate perdorimit.

Stilues per Floke me 5 koka te ndryshme per pamje unike ne floket tuaj.

– Koka furçë per drejtimin e flokeve nga rrënjët pa demtuar lekuren.
– Furça e madhe cilindrike për stilimin e lehtë te flokeve dhe ne sasi te konsiderueshme.
– Furça e vogël rrotulluese për majat e flokeve, mund ti ktheni brenda ose jashte.
– Furce per me teper volum ne floket tuaj dhe butesi si nje pelhure mendafshi.

Me Stilues flokesh ju mund të krijoni sa më shumë modele flokesh si modele flokesh per femije, modele flokesh kacurrela dhe modele flokesh me onde. Per flokë të bukur me një produkt te vetem.

Nje produkt i cili ka cdo gje qe nje femer deshiron per flokun e saj. Gjithashtu eshte ideal per modele flokesh femije dhe flokët e tyre, per raste te vecanta. Modelet e shumta qe ju do te krijoni me Stiluesin e flokeve do te jene te vecanta dhe te bukura.

Shpeshhere keni degjuar se thone qe floku eshte shume i rendesishem per paraqitjen e nje femre, sa me i shendetshem dhe sa me i vecante te duket floku juaj, aq me te vecante do te dukeni edhe ju, kete do t ju a mundesoj Stilues flokesh qe ne kemi sjell per ju.

Për të lene pershtypje me floket tuaj kudo qe do te shkoni.

stilues per floket kacurrela bli online ne dyqan taxiNuk ka me nevoje te shperdoroni parate tuaja duke shkuar neper sallone bukurie dhe prape dilni te pakenaqur nga aty. Me stilues flokesh Nikai ju do ti jepni flokeve tuaj nje pamje te personalizuar sipas deshires suaj. Dhe kete mund t’a beni ne cdo moment qe ju deshironi.

Perberja e ketij Stilues flokesh prej qeramike e bene ate edhe me te vecante dhe cilesor akoma. Qeramika është e përshtatshme për flokë të imët që nxehtësia mund t’i demtoje lehte, por me kete produkt kjo nuk do te ndodhe ne asnje moment. Nëse floket tuaj jane dëmtuar, padyshim qe nje produkt me perberje qeramike eshte më ideali.

Keni pasur enderr te keni floke kacurrele? Atehere ne do j’u plotesojme endrren tuaj! Krijoni kacurrela perfekte, pa e demtuar flokun ne cdo moment qe ju deshironi.

Nje karakteristike tjeter e produktit eshte shpejtesia e nxehjes. Stiluesi i flokeve nxehet shpejte duke mos j’u vonuar per pergatitjen tuaj.

Me dy nivele nxehtesie, te cilat mund t’i ndryshoni sipas deshires apo modelit qe keni vendosur ju te beni.

Te gjitha keto në një stilues te vetem!

Specifikimet Teknike per Stilues flokesh

Fuqia: 1000W
Lloji i Ngrohesit: PTC
2 Nivele Nxehtesie
5 Aksesore te ndryshem
Kabell i cili rrotullohet ne 360 grade


Blerje Online me Vetbesim ne Shqiperi ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online 

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Piaster flokesh

Be the first to review “Stilues Flokesh me Onde | Te Drejta | Nikai”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

stilues flokesh me onde floke te drejta

Stilues Flokesh me Onde | Te Drejta | Nikai