Spray per forcimin dhe rigjenerimin e flokeve| Horsetail Condicioner

1,290 L

Ka stok

  • Riaparon dhe rigjeneron floket e demtuar.
  • Zhduk majat dyshe.
  • Rikthen dortesine e rrenjes.
  • Ushqen flokun nga rrenja deri ne maje.
  • Hidraton skalpin e kokes.
KODI: b2201381 Kategori: ,

Spray per forcimin dhe rigjenerimin e flokut

Horsetail Condicioner eshte nje spray me permbajtje teresisht bimore.

Pa ngjyrues , kimikate ose lende kimike ky produkt eshte i gatshem te risjell shendetin ne floket tuaj.

Zhduk majat dyshe , skalpin e demtuar, forcon rrenjen e dobet, ushqen dhe hidraton lekuren e kokes.

Me arome te kendeshme dhe aspak te forte.

Per butesi dhe shkelqim , per floke te shendetshem dhe maja te bashkuara ky spray eshte ideal.

Perdorimi

Aplikojeni sprayn ne floke te thate ose te lagur .

Shperndajeni mire ne te gjithe gjatesine e flokut dhe me pas mund te vazhdoni aktivitetet e perditeshmerise.

Nuk eshte e nevojshme te shperlahet floku.

Porosit tani Produkte Depilimi Online në Shqipëri |  Dyqan Taxi

Dergesa brenda dites 

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Be the first to review “Spray per forcimin dhe rigjenerimin e flokeve| Horsetail Condicioner”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

shishe me 100ml spray per floket

Spray per forcimin dhe rigjenerimin e flokeve| Horsetail Condicioner