Balsam flokesh per thinjat | Floke Gri Restoria Discreet

1,990 L

Ka stok

  • Balsam me perberje natyrale.
  • Rikthen ngjyren natyrale te flokeve tuaj.
  • Do te largoj thinjat ne menyre graduale dhe te shendetshme.
  • Floke te shendetshem dhe pa thinja.
  • Ndihmon per te larguar zbokthin.
  • 150ml
KODI: 93232180 Kategori: , ,

BALSAM FLOKESH PER THINJAT

Balsam flokesh per thinjat e cila do te heq qafe flokët gri ose thinjat në të njëjtën mënyrë si edhe jane shfaqur, gradualisht. Per floke te shendetshem dhe plot shkelqim, duke zhdukur cdo thinje te padeshiruar.

BALSAM PER FLOKE ME THINJA | FLOKE GRI

Restoria Discreet punon ngadalë me kalimin e kohës për të kthyer ngjyrën natyrale të flokëve tuaj. Gradualisht errësohet gri ose e bardhë në një kafe të lehtë, kafe të errët ose të zezë nëse dëshironi, duke ju lejuar të kontrolloni ngjyrën e flokut tuaj.

Përdorimi i rregullt i Restoria Discreet parandalon rishfaqjen e rrënjëve gri. Funksionon ne të gjitha ngjyrat e flokëve dhe jep rezultate natyrale dhe te shendetshme. E përshtatshme për burra dhe gra.

Perdorimi i rregullt i balasamit te flokeve do i largoj thinjat nga floket e tyre ne menyre më të shendetshme në këtë mënyrë edhe me natyrale.

Gjithashtu nje funksion tjeter teper i domosdoshem i balsam flokesh per thinjat eshte për të parandaluar shfaqjen e thinjave ne cfare do lloj moshe qe te jeni. Floke të pasura me proteina të cilat ndihmojne ne shendetin e flokut tuaj.

balasm flokesh per thinjat blerje online ne dyqan taxiSi funksionon Restoria Discreeet

Thinjat shfaqen për shkak të humbjes së pigmentit natyror te ngjyres në flokë. Balsam flokesh per thinjat kundërvepron ne kete fenomen në korteksin e flokëve.

Eshtë një kondicioner me ngjyra, i cili punon me kimikatet natyrale të flokëve për të krijuar një ngjyrë natyrale si ajo qe keni pasur qe ne femijerine tuaj.

Balsami i flokeve per thinjat nuk është një bojë . Me këtë produkt flokët tuaj gradualisht zhvillojnë të njëjtat përzierje të pasura të perbereseve dhe hijeve që gjenden aktualisht në flokët natyralë të njeriut.

Balsam per floke me thinja Restoria Discreet ka nje histori te gjate dhe te suksesshme ne treg per pothuajse 50 vjet.

Gjithashtu pervecse nga mosha thinjat shfaqen edhe te njerez në moshë të re nga mungesa e  pigmentit te flokut. Të gjithë ata që vuajne nga kjo simptome, ne j’u japim zgjidhjen e duhur.

Me një here të perdorur ju do t i verheni menjehere ndryshimet.

Përbërësit:

Uji (Aqua), Glicerina, Alkooli Cetearyl, Squfuri, Klorid Amoniumi, Acetat Plumbi, Sulfati Lauril Natriumi, Sulfati Cetearyl Sodium, Aromë (Parfum), Benzat Denatonium.

Udhëzimet për përdorim | Balsam flokesh per thinjatbalsam flokesh per thinjat gri bli online ne dyqan taxi

E para here perdorimi:

Kur te perdorni Balsamin e flokeve per thinja duhet t’a aplikoni ne flokët e paster dhe te thate.

Gjithashtu j’u rekomandojme qe kur te pastroni balsamin me pas te perdorni Shampo per floke te lyer, pasi rezultati do te jete maksimal. Masazhoni rrenjen e flokeve gri me majat e gishtave tuaj deri sa balsami te marre nje forme te njetrajtshme.

Gjatë periudhës fillestare të aplikimit 2 deri ne 3 javë aplikoni Restoria Discreet cdo dite dhe lani flokët tuaj çdo 2 – 3 ditë.

Kur flokët tuaj arrijnë ngjyrën që dëshironi, perdorni balsam flokesh per thinjat një ose dy herë në javë për të ruajtur ngjyrën.

Balsam flokesh per thinjat Restoria Discreet:

• Shpëtoni nga floket gri në të njëjtën mënyrë si ju jane shfaqur, gradualisht.
• Punon ngadalë gjatë dy ose tre javësh për të kthyer ngjyrën natyrale të flokëve tuaj
• Gradualisht jep ngjyren qe ju deshironi, në kafe të çelët, kafe të errët dhe në të zezë nëse dëshironi
• Mund të kontrolloni ngjyrën tuaj.
• Përdorimi i rregullt i Restoria Discreet parandalon rishfaqjen e rrënjëve gri, thinjave.
• Trajtim i mrekullueshëm për veten dhe dhurata ideale per ju, te afermit tuaj ose miqte tuaj.

Paralajmërime:
Nuk duhet të perdoret në lëkurë të vrare. Lani duart mirë pas përdorimit.

Kundër zbokthit dhe problemeve të ndryshme të flokut.


Bli Online ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online!

Detaje Produkti

Pesha 0.2 g/kg
Be the first to review “Balsam flokesh per thinjat | Floke Gri Restoria Discreet”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

balsam flokesh per thinjat bli online dyqan taxi

Balsam flokesh per thinjat | Floke Gri Restoria Discreet