Sokany LB7005A | Blender elektrik per kuzhinen

3,490 L

Ka stok

 • Material celiku.
 • Copeton cdo produkt ushqimor.
 • Tensioni: 220 ~ 240V.
 • Frekuenca: 50 ~ 60Hz.
 • Vlerësimi i energjisë: 800W.
 • Kapaciteti: 3L.

BLENDER ELEKTRIK PER KUZHINEN

Hand Blender elektrik Sokany lb7005a i cili ju vjen si nje ndihme e madhe ne kuzhinen tuj per te pergatitur nje ushqim te shendetshem dhe sa me te shpejte per te gjithe familjaret tuaj. Preresi elektrik eshte shumefunksioanl sepse fale fuqise se madhe te tij dhe tehave shume mprehese ju mund te copetoni perberes te ndryshem ushqimor, si agrumet, produktet e mishit etj.

sokany b7005a hand blenderGRIRES PER MISHIN EDHE AGRUMET | Sokany blender

Motor overheat protection good | Stainless steel | Mini wonder chopper

Blenderi copeton te gjitha produktet ushqimore pa i demtuar vlerat e tyre ushqyese, por pergatit mase te tretshme me te gjitha lendet ushqyese te tyre.

Struktura e tij prej celiku bene qe ai te jete shume rezistent ndaj nxehjes edhe mos te ndryshket apo te nxihet. Kjo tregon edhe gjatesine e tij ne perdorim, pasi eshte shume miqesor me mjedisin.

Fal perberjes se tij prej celiku ju do ta keni te lehet perdorimin edhe pastrimin e tij, pasi mjafton ta lani vetem me uje te bollshem.

Kapacieteti prej tre litrash i Sokany blender eshte me se i mjaftueshem per nje familje mesatare.

Arrin te krijoje nje mase te njetratshme edhe shume te tretshme, te cilen kete e vendosni sipas deshires pasi ky blender perbehet edhe nga dy nivele te ndryshme te shpejtesise.

Tehat e tij prej celiku jane ata qe kane aftesine shume mprehese edhe u japin produkteve formen qe deshironi ju, pa i demtuar ne perberje.

SOKANY HAND BLENDER IDEAL HIGH QUALITY

Dual Speed | Blade Design | Blender grinder | Large capacity |

1. Fuqia e vleresuar: 800W, mund të thërrmojë pjesën më të madhe të arrave.
2. Forcë e fortë lëvizëse. Mund të shtypë shpejt të gjitha llojet e frutave, lëngut, qumështit të sojës, milkshake, paste orizi, gatuani me sokany blender dhe copetues. E pajisur me 4 pllaka çeliku inox, e lehtë për të nxitur gjëra të vështira, mund të thyejë lëvozhgën dhe të bluaj mishin.
3. Dy ingranazhe janë të rregullueshme. Ekzistojnë dy lloje ingranazhesh në majë të enës kryesore, ingranazhi i shpejtë dhe ingranazhi i ngadaltë.
4. Produkti është multi-qëllim, lëng dhe përzierjen e ushqimit për fëmijë, bluarje, pure kozmetike.
5. Kapaciteti 3L. Kapacitet i madh, materiale gatimi për bluarje një herë.

 • Funksioni: Kultivimi i mishitsokany hand blender
 • Funksioni: Nxitja
 • Karakteristikat: Me Chopper
 • Karakteristikat: Shumëfunksionale
 • Funksioni i Ruajtjes së Nxehtësisë: Jo
 • Numri i cilësimeve të shpejtësisë: 2
 • Lloji i prizës: Plug i BE-së, vlen për Indonezinë, Gjermaninë, Francën, Spanjën, Italinë etj.
 • Materiali: çelik inox
 • Madhësia: Madhësia e produktit: 25x19x29cm
 • Madhësia e trupit të kupës prej çeliku inox: 190 * 190 * 130mm / 7.48 * 7.48 * 5.12
Nje HAND blender shume funksional Sokany lb7005a

Në veçanti, pjesa e sipërme e trupit të grireses se mishit SOKANY LB7005 është përpunuar nga çelik inox, kufizon papastërtitë dhe pastrohet lehtë pas përdorimit.

– Blender Sokany jashtëzakonisht i mprehtë: Produkti është i pajisur me një teh çeliku të pandryshkshëm, të mprehtë me dizajn preciz, mbushje të mirë dhe aftësi trazuese, kështu që mund të bluaj një sasi më të madhe mishi në krahasim me lartësinë e tehut, duke zvogëluar temperaturën e krijuar nga fërkimi gjatë bluarjes kufizojnë dëmtimin e ushqimit.

– Funksionim fleksibël, i lehtë për tu përdorur: Blenderi shumëfunksional SOKANY LB7005A operon me energji elektrike, me kabell te bashkangjitur në trupin e makinës, produktivitet i lartë, shumë i përshtatshëm, duke ndihmuar përdoruesit të kursejnë energji dhe kostot e blerjes. Lehtë për t’u përdorur, ju vetëm duhet të lidhni energjinë, shtypni butonin e integruar në trupin e makinës për të filluar makinerinë, jashtëzakonisht fleksibël, i përshtatshëm për t’u rregulluar.

SPECIFIKAT

 • Sokany blender
 • Tensioni: 220 ~ 240V.mixer sokany elektrik bli online dyqan taxi
 • Frekuenca: 50 ~ 60Hz.
 • Vlerësimi i energjisë: 800W.
 • Kapaciteti: 3L.
 • I perbere me dy shpejtesi te ndryshme gatimi.
 • Rezistente ndaj mbinxehjes dhe temperaturave te larta.
 • Material celiku inoks qe nuk ndryshket dhe nuk nxihet.
 • Pastrohet lehte me uje te bollshem.
 • Perbehet nga tehe celiku dhe nje tas inoksi.

Blerje Online vetem ne Dyqan Taxi | Porosit Online dhe paguaj ne dorezim

Detaje Produkti

Pesha1 kg
Lloji

Blender

Ngjyra

Be the first to review “Sokany LB7005A | Blender elektrik per kuzhinen”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

mixer sokany elektrik bli online dyqan taxi

Sokany LB7005A | Blender elektrik per kuzhinen