Sokany Hand Blender | Blender Dore – Blerje Online

2,890 L

Ka stok

Karakteristika
 • Dizajn kompakt, i manovrueshem lehtesisht me dore.
 • 2 koka zevendesuese, nje per perzierje dhe tjetra per rrahjen e vezeve.
 • 2 nivele shpejtesie.
 • Material me cilesi te larte. Celik inoksi dhe ABS.
 • Super i fuqishem 1000 Watt mund te shtype shumicen e perimeve.
KODI: Sokany-hand-blender-6020-3 Kategori: , ,

SOKANY HAND BLENDER 6020-3

Blender Dore Sokany – Hand blender Sokany 6020-3

Karakteristika
 • Dizajn kompakt, i manovrueshem lehtesisht me dore.
 • 2 koka zevendesuese, nje per perzierje dhe tjetra per rrahjen e vezeve.
 • 2 nivele shpejtesie.
 • Material me cilesi te larte. Celik inoksi dhe ABS.
 • Super i fuqishem 1000 Watt mund te shtype shumicen e perimeve.
 • Multifunksional: leng frutash, ushqim per foshnje, pergatitje pure etj.
Specifikat Teknike 
Marka: Sokany
Tensioni: 220V
Nivele Shpejtesie: 2
Fuqia: 1000W
Dimensionet: 360*50*50mm
Pesha: 700g
Materiali: ABS+Celik
E pershtatshme per: Perimet, frutat, mish.
Funksioni blender per vezet, gjalp, qumeshtin, sallate, milkshake etj.

Dyqan Taxi | Zgjedhja juaj me e mire!

Detaje Produkti

Pesha 0.2 g/kg
Lloji

Blender

Be the first to review “Sokany Hand Blender | Blender Dore – Blerje Online”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Sokany hand blender Dyqan taxi

Sokany Hand Blender | Blender Dore - Blerje Online