Blender Dore Sokany per agrumet ne shitje – Bli Online

3,490 L3,990 L (-13%)

Ka stok

  • Me dizajn te vogel dhe kompakte.
  • Nuk ze shume hapesire.
  • Arrin te prese, copetoje dhe te perzieje.
  • Fuqia 600w.
  • Me kapacitet 75oml.

BLENDER DORE SOKANY PER AGRUMET

Nese deshironi te merrni te gjitha vitaminat qe trupi juaj ka nevoje asgje tjeter m mire se frutat edhe perimet nuk mund t’ua ofroje nje gje te tille. Blenderi elektrik i dores Sokany eshte mjeti i duhur per te marre nga agrumet ate qe ju nevojitet. Ai eshte i afte te presi, copetoje dhe te therrmoje cdo frute dhe perime, mish, ereza etj.

BLENDERI ELEKTRIK PER KUZHINEN

Blenderi elektrik ka nje madhesi te vogël dhe kompakte, c’ka e bene shume te pershtatshem per ta mbajtur ne kuzhine dhe per ta zhvendosur nga nje vend ne tjetrin.

Paisja e kuzhines eshte e ideaur me dy shpejtesi te ndryshme te cilat do t’ju ndihmojne te pergatisni shume shpejt te gjitha recetat tuaja te kuzhines. Fale ketij blenderi me ne fund mund te prisni, thermonin dhe copetoni cdo gje qe deshironi duke i bere te gjitha funksionet e kuzhines me nje mjet te vetem.

blender dore sokany bli online dyqan taxiKy produkt gjithashtu do t’ju shpetoje edhe nga shpenzimet e tjera per te cilat mund te keni nevoje ne kuzhine.

I perbere me nje kapacitet 750 l, nje sasi me se e mjaftueshme per nje familje mesatare. Te gjitha keto funksione blenderi i kryen nga perbereja me aksesore te ndryshem dhe shume kualitativ.

Perberja e tij eshte prej celiku-inoks i cili nuk ncihet edhe as nuk nryshket. Produkti eshte i krijuar me dy mprehese prej celiku gjithashtu.

Pervec perberjes prej celiku i eshte i perbeer ne enen e tij prej materialit te plastikes cilesore ABS, e cila eshte edhe transparente dhe ju mund te shihni cdo procs te blenderit.

Blenderit pastrohet shume lehte, mjaftoni ta lani me uje te bollshem edhe ai do te shkelqeje nga pastertia.

Bli Online ne Dyqan Taxi me cmimin me te mire dhe paguaj ne dorezim.

Detaje Produkti

Pesha 0.4 kg
Lloji

Blender

Ngjyra

Be the first to review “Blender Dore Sokany per agrumet ne shitje – Bli Online”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

blender dore sokany bli online dyqan taxi

Blender Dore Sokany per agrumet ne shitje - Bli Online

3,490 L3,990 L (-13%)

Shto ne Shporte