Sokany 1919 | Makine qethese per mjekren edhe floket

5,990 L

Ka stok

  • Strukture metalike prej celiku.
  • Bateri lithium 2000 mA.
  • Motori rrotullues i fuqishëm me 6400-6900rpm.
  • Koha e karikimit 2.5 ore te makines.
  • Koha e punimit pa energji elektrike 75 min.
  • E perbere me 4 krehera te ndryshem.
KODI: K-200720-056 Kategori: , , ,

MAKINE QETHESE SOKANY 1919

Makina elektrike Sokany 1919 eshte e ndertuar me tehe mprehese shume te larte dhe motor te fuqishem. Ajo ju ndihmon te modelin floket edhe mjekres tuaj sipas deshires, pa e irrituar lekuren dhe pa shkaktuar zhurme motorrike.

MAKINA PER QETHJEN E MJEKRES DHE FLOKEVE 

Makine per qethjen e mjekres edhe flokeve eshte e ndertuar e gjitha me strukture metalike prej celik inoksi i cilesise se larte dhe ofron prerje superiore dhe pa shpenzime te tjera ekstra.

Kjo makine pershtatet me cdo lloj floku edhe konturi ne fytyre.

Ajo pershtatet edhe per femijet e vegjel fale profesionalizmit qe ofron.

Me 4 krehera te levizshem ju mund te modeloni floket tuaj dhe te femijeve sipas deshires.

Makine prerese Sokany eshte ideaur me nje dizanj ergonomik qe e bene ate lehtesisht te perdorshme edhe nga personat jo profesioniste.

Nuk keni pse te shqetesoheni per gjendjen e lekyres saj sepse nuk do te pesoje asnje acarim, irritim apo demtim te ndonje lloji tjeter. Lekura juaj do te ruaje butesine edhe freskine e saj.

Me kete makine ju nuk do te ngjani vetem si nje model i vertet me stilimet e flokeve dhe mjekres nga me te ndryshme por edhe do te keni nje lekyre te paster edhe shkelqyese.

SPECIFIKATmakine rroje meshkuj floke mjeker bli online dyqan taxi

Me nje super kualitet te larte.

Permasat e krehereve te kesaj makine jane 45 mm.

Strukture metalike prej celiku.

Bateri lithium 2000 mA.

Motori rrotullues i fuqishëm me 6400-6900rpm.

Koha e karikimit 2.5 ore te makines.

Koha e punimit pa energji elektrike 75 min.

E perbere me 4 krehera te ndryshem.

Ekran me tregues LED .

Blerje Online vetem ne Dyqan Taxi per cilesine me te mire dhe cmimin me te lire.

Detaje Produkti

Pesha 0.1 g/kg
Lloji

Makina rroje

Ngjyra

Be the first to review “Sokany 1919 | Makine qethese per mjekren edhe floket”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

makine rroje meshkuj floke mjeker bli online dyqan taxi

Sokany 1919 | Makine qethese per mjekren edhe floket