RF-607 | Makine qethese Dingling per meshkujt

1,690 L

Ka stok

  • Marka: Dingling.
  • Modeli: RF-607.
  • Me gjeresi prerje: 35 mm.
  • Koha e operimit: 45 minuta.
  • Fuqia: 3 W.

MAKINE QETHESE DINGLING PER MESHKUJ

Makine rroje dhe qethje e perkryer per floket dhe per mjekren e meshkujve. E perbere nga koka qethese me material celiku-inoks qe japin nje performance te larte.

MAKINE E RROJES DINGLING RF-607

Me kete makine ju mund te personalizoni pamjen sipas deshires tuaj dhe ta ndryshoni lookun tuaj sa here qe e shihni te nevojshme.

Makina qethese heq qimet lehtesisht nen nivelin e lekures pa krijuar aacrime apo alergji ne te.

Kjo makineri ka nje dizajn teper portable ne perdorim duke ju falur stilimin e deshiruar te mjekres apo flokut.

Ajo eshte e perbere nga disa aksesore te ndryshem te cilet ju ndihmojne ne stilim dhe qe jane teper cilesor fale materialit te celiku-inoks prej te cilit perbehen.

Ju nuk do t’ju duhet te prisni me radhe te gjata per te stiluar floket tuaj, por mund ta beni kete ne shtepine tuaj brenda nje kohe te shkurter.

Makina punon me bateri te karikueshme e cila mund te punoje afersisht deri ne 45 minuta pasi ka marre karikimin e saj te plote.

Mund ta merrni kudo ne pushime, udhetime afatshkurtra etj. sepse ka nje dizajn shume te vogel qe ju jep mundesine ta merrni me vete ne cante.

SPECIFIKAT

Marka: Dingling.makine qethese meshkuj floke mjeker bli online dyqan taxi

Modeli: RF-607.

Pershtatet lehte me doren tuaj.

Ideaur per cdo tip lekure apo konturi ne fytyre.

Me gjeresi prerje: 35 mm.

Punon me bateri te rikarikueshme.

Koha e operimit: 45 minuta.

Fuqia: 3 W.

Perbehet nga aksesore me funksione te ndryshme.

Per heqjen e mjkeres edhe flokeve.

Bli Online ne Dyqan Taxi me cmimin me te mire ne treg dhe paguaj ne dorezim.

 

Detaje Produkti

Pesha 1 g/kg
Lloji

Makina e qethjes

Ngjyra

,

Be the first to review “RF-607 | Makine qethese Dingling per meshkujt”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

makine qethese meshkuj floke mjeker bli online dyqan taxi

RF-607 | Makine qethese Dingling per meshkujt