Sokany Hair Trimmer | Makine rroje dhe qethje per meshkuj

1,590 L

Ka stok

Specifikat 

Koha e karikimit te baterise | 8 ore
Koha e punes | 1 ore
Bateria | 600mAh
Tensioni | 100V-240V 50/60Hz
KODI: makine-rroje-sokanu-SK-713 Kategori: ,

Sokany Hair Trimmer | SK 713

Sokany Hair Trimmer | Makine rroje dhe qethje

Makine rroje Sokany profesionale eshte e pajisur me nje motorr te fuqishem dhe te shpejte me fuqi te shkelqyer. E cila mundeson funksionimin me te qete te motorrit. Shkurton gjithcka nisur nga floket, mjekren, mustaqe, eshte nje makine qethje ideale per detaje te vogla ne prerjen e flokeve.

Specifikat 

Koha e karikimit te baterise | 8 ore
Koha e punes | 1 ore
Bateria | 600mAh
Tensioni | 100V-240V 50/60Hz


Dyqan Taxi | Dyqan Online ne cdo kohe prane jush!

Detaje Produkti

Pesha 0.1 g/kg
Lloji

Makina rroje

Be the first to review “Sokany Hair Trimmer | Makine rroje dhe qethje per meshkuj”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Sokany Hair Trimmer | Makine rroje dhe qethje

Sokany Hair Trimmer | Makine rroje dhe qethje per meshkuj