Smart watch M27plus Wireless charge

2,900 L

Ka stok

KODI: i-1234559 Kategori: ,

SMART WATCH M27 PLUS

Smart watch M27 Plus qe mund te karikohet me wireless.

E perputhshme me Android dhe iOS. Ekran me prekje te plote 1,75 inch dhe dizajn i papershkueshem nga uji.

Bateria e madhe e integruar ju mundeson gjithashtu perdorimin per nje kohe te gjate deri ne 20 dite.

Smart watch wireless charge ne shitje

Ky smart watch karikohet lehtesisht fale modelit wireless charge.

Ju mundeson te pergjigjeni apo refuzoni thirrje, shikoni njoftimet nga WhatsApp, Facebook, Instagram, Twitter, etj.

Ekran me ngjyra te larta dhe softuer i permiresuar per qasje te shpejte ne ekran.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.5 kg
Lloji

SmartWatch

Ngjyra

, ,

Be the first to review “Smart watch M27plus Wireless charge”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

ore dore wireless charge bli online ne dyqan taxi

Smart watch M27plus Wireless charge