Wireless charger TWS

3,900 L

Ka stok

KODI: Wireless charger TWS Kategori: ,

WIRELESS CHARGER TWS

Karikues dhe mbajtes telefoni per makine.

Fast charger me fuqi 10W, i rrotullueshem 360 gradë. I pershtatshem per modele telefonash nga 4 deri 6,5 inch.

Mjafton te vendosni telefonin ne kete karikues dhe ai jo vetem do mbaje por dhe do te karikoje menjehere telefonin. Gjithashtu mund te kryeni thirrje telefonike me ane te tij si dhe te vendosni muziken qe deshironi.

Dizajni inovativ i tij ju lejon gjithashtu te vendosni ne te kufjet airpod dhe ti karikoni ato.

Nuk keni pse te shqetesoheni me nese pajisjet tuaja nuk kane karikim, pasi Wireless charger TWS do ua mundesoje ne cdo moment karikimin e  shpejte.

Be the first to review “Wireless charger TWS”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

wireless charger tws online dyqan taxi

Wireless charger TWS