Bluetooth Audio Transmetues | Bluetooth Receiver

2,100 L

Ka stok

Bluetooth : V3.0 + EDR
Dimensionet: 38.5×38.5×56.8mm
Pesha: 43.8 g

 

KODI: bluetooth-receiver-btr-108 Kategori: , Etiketime: , , ,

BLUETOOTH AUDIO RECEIVER

Bluetooth Audio Transmetues  , mund ta gjeni online  tashme dhe ne Dyqan Taxi .

Bluetooth AudioReceiver qe ju ofron nje eksperience te re. Transmetues i kualitetit te larte. Mund te transferoje burime te ndryshme te zerit ne pajisje te ndryshme. Audio nuk humbet cilesine e saj , dhe nuk shtremberohet. Ju mund te degjoni lehtesisht muziken qe keni ne telefon nga cdo pajisje tjeter .Njekohesisht ky bluetooth transmetues sherben dhe si karikues me fish USB . Nderkohe qe luan muzike telefoni juaj dhe mun te karikohet .
Transmetues ku instalimi eshte i thjeshte .

AUDIO RECEIVER ME BLUETOOTH

Bluetooth : V3.0 + EDR
Dimensionet: 38.5×38.5×56.8mm
Pesha: 43.8 g

Zgjidh me mire & me lire | Dyqan Taxi

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Bluetooth Receiver

Be the first to review “Bluetooth Audio Transmetues | Bluetooth Receiver”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Bluetooth receiver Transmetues dyqan Taxi

Bluetooth Audio Transmetues | Bluetooth Receiver