Quick Charger AUKEY | Turbo Car Charger

3,500 L

Ka stok

Quick charger i cili karikon smartphone-in tuaj 75 % me shpejt se nje charger normal
Car Charger  Turbo Car charger

KARIKUES FAST CHARGER AUKEY

Quick Charger AUKEY  | Turbo Car Charger , karikues te cilin mund ta beni porosi online tashme ne Dyqan Taxi .

Karikus i cili i perket nje teknologjie optimale te karikimit . Me mbrojtje optimale kunder mbinxehjes, mbitensionit dhe mbirrymes.Ky karikus per makine punon me iPhone, Nokia, Samsung, LG, Blackberry dhe shume marka te tjera. Car charger shume praktik .Karikoni telefonin tuaj pa patur nevoje per karikuesin e zakonshem. Me nje proces te optimizuar karikimi i cili nuk do ju lere asnjehere ne balte

KARIKUES PER MAKINE FAST CHARGER AUKEY

Karikues Makine Fast Charger Dyqan Taxi

Quick charger i cili karikon smartphone-in tuaj 75 % me shpejt se nje charger normal

Car Charger  Turbo Car charger


Porosit Online dhe Paguaj Ne Dorezim | Dyqan Taxi

Detaje Produkti

Pesha 0.1 kg
Lloji

Karikues

Be the first to review “Quick Charger AUKEY | Turbo Car Charger”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Karikues Celulari Online Makien fast Charger DyqaN Taxi Quick Charger

Quick Charger AUKEY | Turbo Car Charger