Smart Watch kunder ujit Series 7 IP68

3,700 L

Ka stok

KODI: i-123459 Kategori: ,

SMART WATCH SERIES 7

Smart watch series 7 kunder ujit , model sportiv dhe elegant per meshkuj dhe femra.

Me nje procesor me te shpejte, dizajn te ri dhe sensore te permiresuar.

Ky smartwatch 7 ju ofron nje pafundesi opsionesh dhe funksionesh si monitorimi i rrahjeve te zemres, oksigjeni ne gjak, kronometer, njoftim per mesazhet.

Pajisja ju ndihmon te kontrolloni oret dhe cilesine e gjumit permes monitorit te plote te gjumit. Hapamatesi i integruar do te jape njoftime per ecjen dhe kalorite e djegura gjate dites.

Smart watch kundra ujit | Seria 7

Smart watch Seria 7 eshte jo vetem model kundra ujit por gjithashtu e certifikuar rezistente ndaj pluhurit IP6X, duke e bere ate shume me te qendrueshme per mjedise si plazhi ose shkretetira.

Pajisja vazhdon të ketë rezistence ndaj ujit  e vlerësuar për zhytje në ujë deri në 50 metra të thellë.

Altoparlanti, i cili ka nevojë për ajer per te prodhuar ze, eshte pika e vetme e hyrjes dhe është projektuar për të nxjerrë ujin duke përdorur dridhjet e zërit pas ekspozimit ndaj lageshtires.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.3 kg
Lloji

SmartWatch

Ngjyra

,

Be the first to review “Smart Watch kunder ujit Series 7 IP68”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

smart watch series 7 ip68 waterproof blerje online ne dyqan taxi

Smart Watch kunder ujit Series 7 IP68