Ore inteligjente me Bluetooth | 70mai Saphir Watch

15,500 L

Ka stok

Ora inteligjente Saphir Smart permban monitorim inteligjent te shendetit, duke perfshire zbulimin e rrahjeve te zemres 24 ore, aktivitetin fizik si dhe gjumin apo nivelin e stresit.

KODI: G-543220 Kategori: ,

ORE INTELIGJENTE 70MAI SAPHIR WATCH

Ore inteligjente 70mai Saphir me funksione te shumta per te pasur gjithmone ne kontroll shendetin tuaj, nivelin e stresit dhe aktivitetin fizik.saphir smartwatch 70mai bli online ne dyqan taxi

Jetegjatesi e madhe e baterise, deri ne 20 dite perdorim te vazhdueshem dhe deri ne 30 ore me GPS qe punon vazhdimisht.

Me 17 modalitete sportive dhe 5ATM i papershkueshem nga uji, gjithashtu mund te zbuloje automatikisht aktivitete te ndryshme sportive.

Ora mat rrahjet e zemres tuaj 24 ore dhe perpilon metrike te tjere shendetesore si VO2  per t’ju dhene nje ide te nivelit tuaj te stresit dhe cilesise se gjumit.

Gjithashtu me ane te lidhjes Bluetooth 5.0 mund ta lidhni ate me smartphonen tuaj per tju pergjigjur telefonatave, lexuar mesazhet etj.

Suporton asistentin zanor Alexa dhe funksione të tjera te zakonshme, duke përfshire perditesimet e motit, kontrollin e muzikes ne telefon, alarmin dhe kerkimin në telefon.

Karakteristika

  • Ekran AMOLED 1.78 inch
  • Rezolucion 368 x 448 px
  • Ekran me prekje
  • Xham i rrumbullakosur Sapphire 2.5 D
  • Monitorim i zemres
  • GPS – Bluetooth v5.0
  • 17 modalitete sportive
  • Rezistence 5ATM
  • Deri në 20 dite perdorim

Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

SmartWatch

Ngjyra

Be the first to review “Ore inteligjente me Bluetooth | 70mai Saphir Watch”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

ore inteligjente 70mai shitje online ne dyqan taxi

Ore inteligjente me Bluetooth | 70mai Saphir Watch