Kufje me fishe Xiaomi Mi Auricolari | In Ear Basic Headphone

1,500 L

Ka stok

KODI: G-543218 Kategori: ,

KUFJE ME FISHE XIAOMI MI AURICOLARI

Kufje me fishe nga Xiaomi me nje forme ergonomike ne vesh dhe ngjyre te zeze klasike.

Dizajn ergonomik, i rehatshem per tu mbajtur me ore te tera perdorimi pa krijuar bezdisje.

Kufjet Xiaomi permbajne nje diafragme metalike te teknologjise hapesinore qe optimizon tingullin per te gjitha llojet e muzikes.

Performanca e trefishte e permiresuar siguron tingull super stereo. Me mikrofon te integruar, me ze te qarte, me buton per ndryshim te lehte te volumit dhe thirrjeve pa duar.

Karakteristika

  • Përshtatshmëria: 32
  • Ndjeshmëria: 98 dB
  • Frekuenca e përgjigjes: 20-20000Hz
  • Kabllo: Materiali i telave: TPU
  • Lidhësi: mini prizë 3.5mm
  • Gjatësia e kabllit: 1.25 m

Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Kufje

Ngjyra

Be the first to review “Kufje me fishe Xiaomi Mi Auricolari | In Ear Basic Headphone”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

kufje me fishe xiaomi mi bli online ne dyqan taxi

Kufje me fishe Xiaomi Mi Auricolari | In Ear Basic Headphone