Kufje me fishe Tucci | PC Gaming Headset

1,290 L

Ka stok

Kufje me fishe per lojera

Cilësi superiore e tingullit bas

Modeli TC-L750MV

KODI: Kufje-me-fishe-Tucci KATEGORIA:

KUFJE ME FISHE TUCCI TC L750MV

Kufje me dizajn jo vetem elegant por gjithashtu edhe ergonomik, i pershtatshem per perdorim  per nje kohe te gjate.

Veshje e kufjeve me material per thithjen e djerses dhe ajrosjen e tyre qe ekuilibrojne presionin, izolojnë në mënyrë efektive zhurmën e jashtme.

Te pershtatshme per shumicen e kompjutereve dhe notebook. Te pajisura me mikrofon i cili mund te rrotullohet  270 gradë per komoditet maksimal.

Ofrojnë thirrje të qarta dhe mbrojtje nga zhurmat akustike (ASP) për të mbrojtur dëgjimin tuaj. Kufjet ultra të lehta aux 3.5 mm kanë shiritin e rregullueshëm të kokës që i përshtatet të gjitha madhësive të kokës.

Specifika

  • Altoparlanti: 40 mm
  • Ndjeshmëria: 115dB S.P.L në 1 KHZ
  • Përgjigja e frekuencës: 20Hz-20 KHz
  • Fuqia e vlerësuar: 15mWx2
  • Priza: 3.5 mm

Porosit ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online!

Detaje Produkti

Pesha 0.1 kg
Be the first to review “Kufje me fishe Tucci | PC Gaming Headset”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

kufje tucci tc online dyqan taxi

Kufje me fishe Tucci | PC Gaming Headset