Kufje per lojera | Tucci Headphones

1,690 L

Ka stok

 • Kufje me cilesi maksimale te zerit.
 • Super volum dhe bas.
 • Dizajni siguron komoditet ne perdorim.
KODI: kufje-tucci KATEGORIA:

KUFJE PER LOJERA

 1. Kufje me efekte stereo zanore.
 2. Funksioni i kontrollit të vëllimit.
 3. Mikrofon i integruar.
 4. Butoni i heshtjes së mikrofonit.
 5. Tingull i shkëlqyeshëm super bas bas stereo.
 6. Ideale për lojëra dhe filma.
 7. Përputhshmëria: PC, laptop.kufje ideale per lojra
 8. Shirit i rregullueshëm / fleksibël i bërë nga plastikë e qëndrueshme me cilësi të lartë.
 9. Stili i rehatshëm i veshjes rreth veshit siguron izolim të zhurmës, dhe cilësi të shkëlqyeshme të zërit.
Specifikimet:
 • Njësia: Φ40 mm (1.57 in).
 • Frekuenca: 20 ~ 20,000 Hz.
 • Rezistenca: 32 Ohm + 15%.
 • Ndjeshmëria: 108dB 2dB.
 • .Fuqia maksimale e hyrjes: 100mW

  Porosit ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online !

Detaje Produkti

Pesha 0.1 kg
Be the first to review “Kufje per lojera | Tucci Headphones”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

kufje per lojera tucci

Kufje per lojera | Tucci Headphones