Kufje 7G me fishe per iPhone

1,990 L

Ka stok

  • Ton më të thellë dhe bas me te larte
  • Mbrojtje më e madhe nga djersa dhe uji
  • Kontrolloni muzikën dhe riprodhimin e videos
  • Përgjigjuni dhe përfundoni telefonatat
KODI: kufje-per-iPhone-7G KATEGORIA:

KUFJE 7G ME FISHE PER IPHONE

Ndryshe nga kufjet tradicionale, modeli i EarPods percaktohet nga gjeometria e veshit.

Kjo gje i ben ata me te rehatshëm më shumëse çdo kufje tjetër në stilin e dëgjimit.

Altoparlantët brenda  janë përpunuar për të maksimizuar prodhimin e zërit dhe për të minimizuar humbjen e zërit, per te marre një audio me cilësi të lartë.

EarPods me me lidhje lightning gjithashtu përfshin një telekomandë të integruar që ju lejon të rregulloni volumin, të kontrolloni muziken dhe videon, dhe t’i përgjigjeni ose t’i mbyllni thirrjet telefonike.

Karakteristike

  • Ton më të thellë dhe bas me te larte
  • Mbrojtje më e madhe nga djersa dhe uji
  • Kontrolloni muzikën dhe riprodhimin e videos
  • Përgjigjuni dhe përfundoni telefonatat

Porosit ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online!

Detaje Produkti

Pesha 0.1 kg
Be the first to review “Kufje 7G me fishe per iPhone”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

iphone lightning earphones dyqan taxi

Kufje 7G me fishe per iPhone