Kufje Earldom Bass BH – 23

3,200 L

Ka stok

KODI: Kufje Earldom Bass BH - 23 Kategori: ,

KUFJE EARLDOM BASS BH – 23

Kufjet Wireless Earldom ET-BH23 janë të përshtatshme për përdoruesit që janë mësuar të dëgjojnë muzikë gjatë ditës. Këto kufje kanë cilësi të lartë ndërtimi dhe tingull të mirë. 

Frekuenca e këtyre kufjeve është 20HZ-20KHZ, gjë që bën që ata të marrin të gjithë tingujt bas dhe të përcjellin të gjitha stilet e muzikës tek dëgjuesi në detaje të plota, në mënyrë që qe te dëgjoni muzikë në maksimum.

Keto kufje Earldom janë nga kufjet stereo më cilësore me bas të fuqishëm. 

Lidhen pa kabuj me telefonin ose tabletin tuaj përmes versionit 5.0  Bluetooth dhe kanë një diapazon deri në 10 metra.

Ky version i Bluetooth krijon një lidhje më të shpejtë dhe më të qëndrueshme, per te degjuar  listën tuaj të preferuar të muzikës për orë të gjata gjatë udhëtimit ose gjatë lëvizjes.earldom bh 23 online dyqan taxi

Përveç lidhjes pa fishe, mund ta lidhni telefonin tuaj me kufjet kur kufjet janë plotësisht të karikuara nga kabllo audio dhe porta 3.5 mm me kabllo.

Kufjet Earldom ET-BH23 kanë një bateri 300 mAh që mund të përdoret deri në 14 orë pas karikimit të plotë. Këto kufje mund të jenë në modalitetin e gatishmërisë deri në 280 orë.

Kufjet Earldom ET-BH23 kanë një mikrofon dhe, siç është përmendur, mund të përdoren kur bisedoni dhe bëni thirrje video të tilla si Skype në një kompjuter portativ ose telefon.

Përveç mikrofonit, ekzistojnë butona për ngritjen dhe uljen e volumit, ndezjen dhe fikjen, menaxhimin e thirrjeve dhe muzikën në kupën e kufjeve.

 

Detaje Produkti

Pesha 0.1 kg
Be the first to review “Kufje Earldom Bass BH – 23”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

kufje arldom online bass bh 23 online dyqan taxi

Kufje Earldom Bass BH - 23

WhatsApp chat