Ore inteligjente Amazfit GTS 2e | Ekran AMOLED HD

15,500 L

Ka stok

KODI: i21721617 Kategori: ,

ORE INTELIGJENTE AMAZFIT GTS 2E

Ore inteligjente Amazfit GTS me ekran AMOLED te lakuar per te krijuar nje pervoje vizuale sa me te mire.

Ora permban monitorim preciz te rrahjeve te zemres, duke siguruar paralajmerime kur rrahjet e zemres  jane me te shpeshta se normalja.

Monitoroni nivelet e stresit tuaj

Perdorni oren per te kontrolluar se ku qendron niveli juaj i stresit personal – nga i qete, normal, i mesem ose i larte.

Ora suporton monitorimin e gjumit, i cili mund te percaktojë me sakte fazen e gjumit, te monitoroje gjendjen e frymemarrjes dhe te siguroje sugjerime per permiresim.

Smartwatch Amazfit 90 modalitete sportive

Ora permban 90 menyra sportive te integruara. Pasi te keni mbaruar ushtrimet, sistemi gjeneron nje raport analize, duke ju ndihmuar te vazhdoni te permiresoni planin tuaj te stervitjes.

Fale hidroizolimit profesional ofron mbrojtje dhe papershkueshmeri nga uji deri ne nje thellesi prej 50 metrash.

Dizajni i  qarkut me i sofistikuar, nje trup me elegant dhe bateri me kapacitet te larte, GTS 2e ofron jetegjatesi te zgjatur te baterise deri ne 14 dite.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

 

Detaje Produkti

Pesha 0.5 kg
Be the first to review “Ore inteligjente Amazfit GTS 2e | Ekran AMOLED HD”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Ore inteligjente Amazfit GTS 2e | Ekran AMOLED HD