Smart Sensor Corrector-Korrigjues per shpatullat-Bli Online

1,290 L

Ka stok

  • Kapaciteti i baterisë: 500mAH
  • Fuqia: 0.4W
  • Koha e karikimit: 2 orë
  • Tensioni: 5V
  • Materiali: ABS + Rrip najloni elastik i lartë
KODI: L-200720-030 Kategori: , , ,

KORRIGJUES PER SHPATULLAT

Korrigjuesi per shpatullat “Smart Sensor Corrector” eshte korseja e cila ju ndihmon per qendrimin e drejte dhe reduktimin e dhimbjeve muskulore ne qafe, shpatulla dhe shpine. Ajo ju ndihmon te mos vuani me nga keto siklete dhe te ndjeni lehtesim ne trupin tuaj.

KORSE PER REDUKTIMIN E DHIMBJEVE MUSKULORE 

Korseja redukton dhimbjet muskulore te cilat ju mbajne te ngurte dhe ju bejne te mos qendroni edhe te ecni si duhet per shkak te dhimbjeve qe perjetoni.

korrigjues shpine qafe ul dhimbjet muskulore bli online dyqan taxiQe ne mometin qe ju do ta perdoni ate do te shihni qe do te keni nje menyre te qendruari dhe te ecuri shume ndryshe. Ju do te jeni me te qete, me te shlodhur edhe te sigurt ne cdo levizje tuajen.

Korrigjuesi eshte i perbere nga materiali i najlonit qe i ofron elasticitet korsese dhe e bene te pershtatshme per t’u veshur edhe nen rroba pasi eshte gati e padukshme poshte tyre.

Korrigjuesi vepron ne saje te vibrimeve, qe sa here qe perdoruesi te perkulet me shume se kendi 25 grade, ai aktivizon alarmin vibrues per t’i kujtuar atij qendrimin qe duhet te mbaje.

Nese ju e mbani vibruesin me shume se 2 ore ne dite ju do te shihni rezutate fantastike brenda 3 javesh, qofte edhe me vete menyren se si duhet te qendroni duke e ndihmuar vete-veten tuaj.

Kjo korse mund te perdoret edhe nga femijet edhe te rriturit.

Vihet ne funskionon vetem me nje buton edhe eshte shume e lehte per t’u perdorur.

Korseja punon me bateri e cila duhet te karikohet 2 ore ne dite qe te japi funksionin e saj.

Ideal per nje jete te shendetshme edhe te sigurte!

Bli Online ne Dyqan Taxi per te perfituar cmimin dhe cilesine me te mire.

Detaje Produkti

Pesha 0.1 g/kg
Lloji

korse

Ngjyra

Be the first to review “Smart Sensor Corrector-Korrigjues per shpatullat-Bli Online”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

korse korrigjues shpine shpatulle bli online dyqan taxi

Smart Sensor Corrector-Korrigjues per shpatullat-Bli Online