Korrigjues shpine dhe qafe | Posture Doctor

1,200 L

Ka stok

  • Ju jep nje qendrim te drejte dhe eliminon dhimbjet muskulore.
  • Vepron ne shpatull, qafe dhe shpine.
  • E perbere nga shirita shtrengues.
  • Mund te perdoret ne cdo moment nga ju.
  • Rekomadohet te lahte me dore per te ruajtur cilesine e saj.
KODI: 6973554121320 KATEGORIA:

KORRIGJUES SHPINE DHE QAFE

KORSE PER SHPATULLAT- POSTURE DOCTOR

Nese deshironi qe te keni nje qendrim te drejte, te ndiheni me te sigurt dhe te dukeni mire, ky korrigjues eshte perfekti per ju.

Ai shtrengon shpinen dhe e drejton ate duke ju dhene ju stabilitetin e duhur per sa i perket qendrimit.

Ai do te veproje ne tre drejtime, ne qafe, shpine dhe te shpatullat.

Korseja eshte aq fleksibel saqe ju ndihmon qe mos te ndjeni dhimbje muskulore.

korrigjues shpine korse produkt online dyqan taxiAjo eshte e perbere nga shirita te cilet sherbejne per te rregulluar te maksimalizuar efektin e kesaj korseje.

Korseja mund te vishet nen rrobat tuaja pa krijuar rrudhosje te veshjeve tuaja si edhe eshte anti-bakteriale duke qendruar e paster edhe pa arome te pakendshme.

Me kete korse ju do te qendroni gjithashtu te fresket edhe te thate pasi nuk do te ndikoje aspak ne temperaturen e trupit tuaj dhe do t’ju lejoje qe te levizni lirisht dhe pa siklete shtrengimi.

Edhe frymarrjen do ta keni te lire.

Bli Online ne Dyqan Taxi me cmimin me te mire dhe paguaj ne dorezim.

Detaje Produkti

Pesha 0.3 kg
Lloji

korse

Ngjyra

Be the first to review “Korrigjues shpine dhe qafe | Posture Doctor”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

korrigjues shpine korse produkt online dyqan taxi

Korrigjues shpine dhe qafe | Posture Doctor