Korrigjues shpine – Paisje Mjekesore Online

1,490 L

Ka stok

KODI: korrigjues shpine-mjekesor KATEGORIA:

KORRIGJUES SHPINE PER MESHKUJ DHE FEMRA

Korrigjues shpine – Paisje Mjekesore Online

Ky korrigjues per shpinen eshte aprovuar nga mjekesia per te stimuluar qendrimin korrekt te qafes dhe shpines dhe per ta rikthyer ate ne pozicionin e meparshem biologjik. Redukton ndjeshem dhimbjet e shpines, muskujve dhe qafes. Siguron nje pamje estetike, ju mund ta mbani ate ne cdo kohe qe deshironi. Fale dizanjit  te tij te vecante , korrigjuesi i shpines pershtatet ne menyre te persosur poshte rrobave tuaja.

Ju mund ta lani ate sa here qe deshironi. Pastrohet lehtesisht dhe rikthehet ne formen e tij te meparshme pa humbur efektin veprues. Perdorimi i tij i rregullt do te permiresoje formen tuaj te trupit dhe gradualisht do te reduktoje dhimbjet deri ne largimin e plote te tyre. Projektuar nga specialistet per meshkuj dhe femra.

Detaje Produkti

Pesha 0.3 kg
Lloji

Mbajtese shpine

Be the first to review “Korrigjues shpine – Paisje Mjekesore Online”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

korrigjues shpine

Korrigjues shpine - Paisje Mjekesore Online