Shampo flokesh me karbon dhe acid hialuronik 500ml

1,590 L

Ka stok

KODI: 8606018353514 Kategori: ,

SHAMPO FLOKESH ME KARBON

Shampo flokesh e pasur me acid hialuronik dhe karbon aktiv, ne sasi 500ml.

Perberesit eleminojne zbokthin dhe sebumin e tepert. Qymyri i aktivizuar largon papastertite nga skalpi i kokes dhe i jep flokeve shkelqim dhe butesi te mendafshte.

Acidi hialuronik mbron floket dhe skalpin e kokes nga tharja, forcon floket dhe i ben floket te duken me voluminoz.

Shampo pastron thellesisht dhe qeteson skalpin e kokes, duke rivendosur ekuilibrin e tij natyror.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.5 kg
Lloji

Shampoo

Kapaciteti

500ml

Be the first to review “Shampo flokesh me karbon dhe acid hialuronik 500ml”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

shampo flokesh me karbon online ne dyqan taxi

Shampo flokesh me karbon dhe acid hialuronik 500ml