Set gatimi me 7 pjese | Cookware set Huochu

5,490 L

Ka stok

KODI: set-gatimi-huochu Kategori: ,

SET GATIMI ME 7 PJESE HUOCHU

Set gatimi per kuzhine me 7 pjese bere nga dy tenxhere, dy tigane dhe tre kapake me xham transparent.

Materiali perberes i tyre eshte celik karboni dhe nuk ngjit asnje ushqim gjate gatimit duke ruajtur vlerat maksimale ushqyese.

Dizajn i bukur dhe unik qe pershtatet me cdo ambient kuzhine.

Veshja superiore jo ngjitese e tyre siguron gatimin e shendetshem dhe te lehte te ushqimit pa e djegur ate.

Gjithashtu mundeson pastrim te shpejte dhe gatim me pak yndyre per vakte me te shendetshme.

Pergatisni vakte te bollshme dhe te shendetshme per te gjithe pjesetaret e familjes me kete set perfekt kuzhine.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 2 kg
Lloji

Ene Kuzhine

Ngjyra

Be the first to review “Set gatimi me 7 pjese | Cookware set Huochu”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

set me tenxhere shitje online ne dyqan taxi

Set gatimi me 7 pjese | Cookware set Huochu