Set me tenxhere DSP | 9 cope ne shitje online

8,490 L

Ka stok

  • Set me tenxhere DSP prej 9 cope
  • Te pershtashme per cdo lloj sobe
  • Rezistente ndaj nxehtesise
  • Dizajn elegant ne dy ngjyra roze dhe gri
KODI: set-me-tenxhere-dsp-9-cope Kategori: , , ,

SET ME TENXHERE DSP 9 COPE

Set ideal per kuzhinen tuaj DSP prej 9 cope me kater tenxhere, kater kapake dhe nje tenxhere te ceket per fergese.

Nder avantazhet kryesore te eneve te gatimit DSP jane vetite jo-ngjitese dhe veshja krejtesisht e lemuar.

Set me tenxhere DSP ne shitje onlineset me tenxhere blerje online ne dyqan taxi

Bere nga material celik inoksi i cilesise te larte dhe doreza ergonomike per me shume prakticitet gjate perdorimit.

Materiali premium i tyre nuk do te ngjise ushqimet, duke ruajtur keshtu te gjitha vlerat ushqyese te tyre.

Dizajni elegant i ben aksesoret perfekt ne cdo kuzhine. Vjen ne dy ngjyra ; roze pink dhe gri pastel.

Te pershtatshme me sobat elektrike, me gaz , cdo pianure, perfshire dhe ato me induksion .


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

 

 

Detaje Produkti

Pesha 4 kg
Lloji

Tenxhere

Be the first to review “Set me tenxhere DSP | 9 cope ne shitje online”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

set tenxhere 9 cope bli online ne dyqan taxi

Set me tenxhere DSP | 9 cope ne shitje online