Tenxhere cilesore me kapak Dessini 22 cm

2,490 L

Ka stok

  • Tenxhere gatimi Dessini me cilesi profesionale
  • Veshje e brendshme qe nuk ngjit ushqimet
  • Perhap nxehtesine njetrajtesisht
  • Ushqimi ruan te gjitha vlerat ushqyese
KODI: 4701911182224 Kategori: , , ,

TENXHERE CILESORE ME KAPAK DESSINI

Gatuani nje larmishmeri ushqimesh ne menyre te shendetshme me kete tenxhere cilesore me kapak Dessini.

Dhe  gjithashtu ne vetem pak minuta duke kursyer keshtu edhe kohen e gatimit ne kuzhine. Fale materialit te granitit nxehtesia do te perhapet njejtrajtesisht duke e gatuar plotesisht ushqimin.

Tenxhere me kapak Dessini 22 cm

Dorezat dhe kapaku me mbrojtje ju japin mundesine ta prekni tenxheren sa here qe deshironi gjate gatimit, pasi nxehtesia nuk kalon ne duart tuaja.

Ushqimet do te ruajne vlerat ushqyese dhe mund ti gatuani me me pak yndyre pasi tenxherja nuk do ti ngjise. Tenxherja siguron perhapjen e nxehtesise ne menyre uniforme ne te gjithe siperfaqen.

Me diametrin prej 22 cm ju do te mund te gatuani nje vakt te plote per te gjithe familjen, me nje cilesi maksimale te gatimit.

Dizajni unik i kesaj tenxhere gatimi do te duket shume kendshem ne kuzhinen tuaj.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 1 kg
Lloji

Tenxhere

Ngjyra

Be the first to review “Tenxhere cilesore me kapak Dessini 22 cm”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

tenxhere me kapak dessini blerje online ne dyqan taxi

Tenxhere cilesore me kapak Dessini 22 cm