Tenxhere e thelle graniti me kapak | Olina

2,790 L3,490 L

  • Tenxhere e thelle graniti me kapak Olina
  • Me veshje te brendshme  kunder-ngjitjes.
  • Mundeson gatim te shendetshem dhe lehtesi ne pastrimin e enes.
  • Dizajn elegant dhe praktik ne perdorim
Pastro
KODI: set-tenxhere-olina Kategori: , , , ,

TENXHERE E THELLE GRANITI OLINA

Tenxhere e domosdoshme per kuzhinen tuaj, bere me material rezistent dhe cilesor graniti.

Gatuani vakte te plota dhe te shijshme, duke ruajtur te gjitha vlerat ushqyese te ushqimeve pa i ngjitur ato.

Veshja e granitit nuk do te lejoje ngjitjen e ushqimeve apo djegien e tyre.

Tenxhere e thelle graniti me kapak

Cdo tenxhere vjen me kapakun e vet, duke siguruar komoditet maksimal gjate gatimit.

Jo vetem me nje dizajn elegant por edhe shume praktik dhe funksional ne kuzhinen tuaj. Dorezat e ketyre tenxhereve ofrojne kapje dhe qendrueshmeri me te mire gjate perdorimit dhe perdorim afatgjata.

Madhesia dhe kapaciteti i tyre eshte i persosur per gatimin e perditshem.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Tenxhere

Permasa

20 cm, 24 cm, 26 cm, 28 cm

Be the first to review “Tenxhere e thelle graniti me kapak | Olina”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

set me tenxhere graniti olina bli online ne dyqan taxi

Tenxhere e thelle graniti me kapak | Olina

2,790 L3,490 L

Shto ne Shporte