Tenxhere e thelle Velvet e pershtatshme per cdo pianure

1,690 L

Ka stok

  • Me diameter 20 cm.
  • Me veshje te brendshme Ipertek dhe kunder-ngjitjes.
  • Mundeson gatim te shendetshem dhe lehtesi ne pastrimin e enes.
  • Dizajn elegant.
  • Linja Velvet eshte e pershtatshme per pianure me gaz, korent dhe qeramike.
KODI: 8000807253243 Kategori: , , , , ETIKETIMI:

Tenxhere e thelle Velvet per cdo pianure

Tenxhere e thelle Velvet

  • Me diameter 20 cm.
  • Me veshje te brendshme Ipertek dhe kunder-ngjitjes.
  • Mundeson gatim te shendetshem dhe lehtesi ne pastrimin e enes.
  • Dizajn elegant.
  • Linja Velvet eshte e pershtatshme per pianure me gaz, korent dhe qeramike.

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Tenxhere

Be the first to review “Tenxhere e thelle Velvet e pershtatshme per cdo pianure”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Tenxhere e thelle Velvet e pershtatshme per cdo pianure