Tenxhere me veshje guri cilesore JIO 20cm

2,490 L

Ka stok

  • Tenxhere JIO me diameter 20 cm
  • Praktike per gatim te perditshem
  • Veshje e brendshme qe nuk ngjit
  • Gatuan shendetshem dhe pa yndyre
KODI: 6300000054879 Kategori: , , ,

TENXHERE ME VESHJE GURI JIO 20 CM

Tenxhere JIO me veshje guri,  me diameter 24 cm shume praktike per gatimin e perditshem te vakteve ushqimore.

Fale veshjes anti ngjitese, nuk do te keni nevoje per shume yndyre gjate gatimit duke i bere keshtu gatimet akoma me te shendetshme.

Tenxhere JIO me veshje guri ne shitje

E bere nga material graniti, i paster nga kimikatet  kjo tenxhere do tju mundesoje gatim jo vetem te sigurt por edhe higjenik.

Me nje diameter prej 20 cm, tenxherja eshte perfekte per gatimin e cdo lloj ushqimi, pavaresisht nga sasia e kerkuar.

Perberja dhe dizajni i tenxheres mundeson shperndarjen e  nxehtesise ne menyre te barabarte dhe te shpejte per te gatuar cdo vakt ne menyre te persosur cdo here.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 1 kg
Lloji

Tenxhere

Be the first to review “Tenxhere me veshje guri cilesore JIO 20cm”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

tenxhere jio me veshje guri 20 cm bli online ne dyqan taxi

Tenxhere me veshje guri cilesore JIO 20cm