Kulluese per enet e kuzhines | Prej silikoni

690 L

Ka stok

KODI: kulluese-per-enet-e-kuzhines KATEGORIA:

KULLUESE PER ENET E KUZHINES 

Kulluesja e palosshme, dhe ju kursen hapësirë ne kuzhine. Eshte e lehtë për të lëvizur dhe transportuar kudo, dhe përdoret gjerësisht pasi eshte multifunksionale.

Përdorimi i materialit miqësor ndaj mjedisit, ai është i sigurt, i shëndetshëm, pastrohet lehtë, jo-toksik dhe vjen me kapacitet te madh.Materiali fleksibël lejon kulluesen te paloset për të kursyer hapësirë dhe për të shfrytëzuar në maksimum tryezën tuaj të kuzhinës.
Zonë e veçantë për luge, pironj, enë dhe pajisje të tjera për tharje më të organizuar.

Materiali: PP + TPR.
Madhësia: rreth 36.5 * 31.5 * 13 CM / 14.37 * 12.40 * 5.12.


Porosit ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online!

Be the first to review “Kulluese per enet e kuzhines | Prej silikoni”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

kulluese per enet e kuzhines bli online dyqan taxi

Kulluese per enet e kuzhines | Prej silikoni