Set me tenxhere DSP | 7 cope ne shitje

7,900 L

Ka stok

  • Set me tenxhere DSP me 7 cope
  • Veshja mbron tenxheret nga gervishtjet dhe ngjitja
  • Material celik inoks qe shperndan nxehtesine njetrajtesisht
  • Perdoret ne cdo lloj sobe dhe pianure
KODI: set-me-tenxhere-dsp-7-cope Kategori: , , , ,

SET ME TENXHERE DSP 7 COPE

Ky set kuzhine vjen me kater tenxhere dhe tre kapake qelqi, te pershtatshme per perdorim te perditshem ne gatimin e ushqimeve. set me tenxhere casserole bli online ne dyqan taxi

Fale veshjes se tyre me material qe nuk ngjit ushqimet do te ruajne vlerat e tyre dhe do te gatuhen duke ruajtur shijen.

Set me tenxhere DSP ne shitje

Shtresa fundore e tenxhereve ekstra kunder-ngjitjes lejon gatimin me fare pak vaj dhe yndyre.

Materiali i celikut te inoksit realizon shperndarjen e nxehtesise ne te gjithe tenxheren.

Kjo ben qe ushqimi te gatuhet njetrajtesisht  dhe te ruaje te gjithe vlerat ushyese te tij.

Te pershtatshme per cdo sobe dhe pianure, perfshire ato me induksion.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 3 kg
Lloji

Tenxhere

Ngjyra

Be the first to review “Set me tenxhere DSP | 7 cope ne shitje”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

set me tenxher dsp blerje online ne dyqan taxi

Set me tenxhere DSP | 7 cope ne shitje