Set me tenxhere Uakeen | 6 cope 3+3

9,900 L

Ka stok

Set me tenxhere 20cm-24cm-28cm

6 cope 3+3

Material kundra ngjites

Gatuani me pak vaj

KODI: 717273 Kategori: , , ,

SET ME TENXHERE UAKEEN 6 COPE

Set me tenxhere me material graniti rezistent, shume te pershtatshme per gatimin e perditshem.

Ofron kualitet ne gatimet tuaja duke ju dhene ushqime te shendetshme, pa i ngjitur ato dhe duke ruajtur vitaminat dhe vlerat ushqyese.

Shtresa e fundit e tenxheres ekstra kunder-ngjitjes lejon gatimin me fare pak vaj dhe yndyre.

Seti i tenxhereve eshte i pershtatshem per cdo pianure, perfshire ato me induksion.

Lahet ne lavastovilje ose me dore.

Me doreza ergonomike te cilat nuk percjellin nxehtesine dhe jane te sigurta ne perdorim.

Ruajne te gjitha vlerat ushqimore te produkteve ushqimore, te pershtatshme per te mbajtur dhe gatuar ushqim per te gjithe familjen.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare onine 

Detaje Produkti

Pesha0.2 kg
Lloji

Tenxhere

Be the first to review “Set me tenxhere Uakeen | 6 cope 3+3”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

set me tenxhere uakeen online dyqan taxi

Set me tenxhere Uakeen | 6 cope 3+3