Set enesh gatimi inoks me 6 cope | Tenxhere dhe tigan

4,900 L

Ka stok

Set enesh gatimi prej 6 cope projektuar per gatimet e perditshme dhe vakte te bollshme per te gjithe familjen, ne menyren me te shendetshme dhe te sigurt.

KODI: L-2120201 Kategori: , ,

SET ENESH GATIMI INOKS ME 6 COPE

Set enesh gatimi thelbesor per kuzhinen me 6 cope ; dy tenxhere, nje tigan dhe tre kapake qelqi.

I bere nga celik inoks i pershtatshem per gatim, percjell nxehtesine ne menyre te barabarte dhe gatuan ushqimin pa e ngjitur ate.

Dorezat jane te papershkueshme nga nxehtesia pasi jane bere nga nje metal me percim te ulet te nxehtesise.

Te bere prej qelqi kapaket jane te sigurt dhe te pershtatshem per te mbajtur ne vezhgim gatimin pa nevojen e ngritjes se kapakut.

Fale tre shtresave perberese te bazes enet sigurojne shperndarje optimale te nxehtesise dhe mund te perdoren ne soba me gaz, induksion dhe elektrike.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 3 kg
Lloji

Tenxhere, Tigan

Ngjyra

Be the first to review “Set enesh gatimi inoks me 6 cope | Tenxhere dhe tigan”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

set tenxhere clarum ne shitje online ne dyqan taxi

Set enesh gatimi inoks me 6 cope | Tenxhere dhe tigan