Set me tenxhere dhe tigan DSP | 5 cope

7,490 L

Ka stok

  • Set me tenxhere dhe tigan DSP
  • Seti perfshin dy tenxhere tigan dhe dy kapake
  • Ideal per perdorim te perditshem ne gatimet tuaja
  • Pervec setit, enet mund te blihen dhe vecmas
KODI: set-me-tenxhere-dhe-tigan-dsp Kategori: , , ,

SET ME TENXHERE DHE TIGAN DSP

Gatuani ushqimet ne menyren me te shendetshme me kete set me tenxhere dhe tigan prej 5 cope.

Fale veshjes rezistente dhe te sigurt, ushqimet nuk do te ngjiten dhe ena nuk do te gervishtet as nga ferkimi me luge gatimi metalike.

Set me 5 cope tenxhere dhe tigan DSP

Secila nga tenxheret ka kapak qelqi transparent rrethuar me gome, qe nuk lejon daljen e avujve dhe aromave te gatimit jashte tyre.

Shtresa e fundit e tenxhereve dhe tiganit ekstra kunder-ngjitjes lejon gatimin me fare pak vaj dhe yndyre.

E gjithe linja DSP eshte e pershtatshme per cdo pianure, perfshire ato me induksion.

Lahen lehtesisht me dore apo ne lavastovilje.

Seti me dy tenxhere dhe tigan do te jete shoqeruesi i persosur per nje pervoje te shkelqyer gatimi.

Diametri i tenxhereve eshte 24 dhe 28 cm, ndersa tigani ka diameter 24 cm.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 3 kg
Lloji

Tenxhere, Tigan

Be the first to review “Set me tenxhere dhe tigan DSP | 5 cope”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

set tigan dhe tenxhere me kapak blerje online ne dyqan taxi

Set me tenxhere dhe tigan DSP | 5 cope