Organizues enesh – Stainless Steel Shelf

1,790 L

Ka stok

  • Organizues qe sherben si raft mbajtes.
  • Perfekt per te mabjtur cdo gje qe deshironi, jo vetem ne kuzhine.
  • I perbere me 5 shtresa dekorative.
  • Konstruksion i qëndrueshëm dhe i fortë.
  • Me hapesire te bollshme.
KODI: organizues-enesh Kategori: , ,

ORGANIZUES ENESH- STAINLESS STEEL SHELF

Kursimi i hapesires edhe reduktimi sa me shume i rremujes eshte gjithmone kryesor ne kuzhine. Kjo sepse eshte vendi kryesor ne shtepine tone ku higjiena duhet te jete maksimale , por edhe komoditeti duhet te jete optimal pasi aty kalohet ehde pjesa me e madhe e kohes se lire ne shtepi.

Enet gjithmone jane shume edhe perhere e kufizojne hapesiren kur shperndahen duke lene keshtu pershtypjen e rremujes edhe duke qene me pak te mbrojtura.

Ndaj per kete arsye Dyqan.Taxi sjell per ju organizuesin prej celiku per enet tuaja te gatimit.

MBAJTES PER ENET E KUZHINES PREJ CELIKU

Ky organizues mund te montohet edhe cmontohet shume lehteisht, pa qene nevoja e ndonje vegle pune specifike apo ndonje force fizike e madhe.

Gjatesia e rafteve te saj eshte e rregullueshme, te cilet jane ne gjendje te mbajne cdo gje. Ata jane ideuar per te mabjtur qe nga mallrat e konservuara deri te tenxheret, tiganët, mikserët, enët dhe tasat.

Mirepo ju mund ta vendosni edhe ne nje funksion tjeter. Kjo mbajtese do te sherbente mjaft mire per te organizuar edhe zyren tuaj duke i vendosur dokumentet tuaja apo sende te tjera te rendesishme ne nje ambient ku do ta keni me te lehte per t’i pasur nen kontroll.

Dyfishon hapesiren kudo qe e vendosni.

Ka nje baze shume te mire fiksimi mbi nje siperfaqe.

SPECIFIKAT

Organizues qe sherben si raft-mbajtes.

Kursen hapesiren kudo qe e vendosni.

Multifunksional.

I perbere prej materialit te celikut.

Me nje dizajn elegant.

Me dy rafte.


Blerje Online ne Dyqan Taxi – Porosit tani edhe perfito oferten me te mire.

Detaje Produkti

Pesha 0.1 g/kg
Lloji

mbajtese enesh

Be the first to review “Organizues enesh – Stainless Steel Shelf”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

mbajtese enesh prej celiku bli online dyqan taxi

Organizues enesh - Stainless Steel Shelf