Mbajtese enesh mbi lavaman | Dish Drying Rack

5,900 L7,900 L (-25%)

Ka stok

 • Mbajtese enesh per tu vendosur mbi lavaman.
 • Dizajn modern i cili pershtat me cdo kuzhine.
 • Ofron me teper hapsire dhe pasterti ne kuzhine.
 • E perbere nga material celiku inoksi.
 • Me dy kate.
 • Vjen me dizajn praktik dhe shume komod.
 • Dizjani i mbajteses do te pershtatet menjehere me kuzhinen tuaj.
KODI: raft-modern-per-pjatat-ehub Kategori: ,

Mbajtese enesh mbi lavaman 

Nese deshironi nje zgjidhje per rremujen qe behet ne kuzhine, atehere Mbajtese enesh mbi lavaman me dy kate eshte produkti ideal per ju. Nje organizator per enet si Dish Drying Rack eshte i domosdoshem per cdo kuzhine. Raft per enet me dy kate.

Mbajtese enesh ka nje dizajn unik, modern po aq dhe te thjeshte, i cili i pershtatet me cdo kuzhine.

Mbajtese enesh ideale per kuzhinenmbajtese per enet bli online dyqan taxi

Kuzhina eshte vendi ku njerzit kalojne nje kohe te gjate, por shpesh ndodh qe te jete hapsira e cila behet shpesh rremuje.

Po kerkoni nje produkt qe ta mbaje kuzhinen tuaj te rregullt dhe mos te marre shume hapsire?

Ne kemi menduar per kete problem dhe zgjidhja eshte gati per ju. Mbajtesje enesh mbi lavaman nuk eshte thjesht nje mbajtese por nje produkt i domosdoshem.

Dhe gjithashtu multifunksional pasi aty mund te vendosni luget, tasat, pirunjte, pjatat dhe shume ene te tjera.
Gjithashtu funksionon edhe si mbajtese per gotat.

Nje pamje moderne dhe e rregullt per kuzhinen tuaj.

LAVAMAN KUZHINE NE DYQAN TAXI

 • Nje funksion tjeter i mbjateses per enet eshte se gjithashtu aty ka nje vend posacerisht per te vedosur fruta ose cookies për lehtesimin tuaj.
 • Nuk do te kete me vend per rremuje por vetem per thjeshtesi dhe pasterti.
  Raft per enet me dy kate ka nje perberje prej celiku inoks dhe ky material nuk e lejon ate te ndryshket.
 • Mbajtese enesh mbi lavaman me e vecante nga te gjitha mbajteset e tjera.
 • Nje mbajtese enesh e madhe dhe praktike si nuk keni pare asnjehere me pare. Mbajtesja e eneve ka vend te mjaftueshem per enet tuaja si dhe mbajtese per luget, pirun dhe thika.

Për të pasur nje eksperience sa me te mire dhe praktike ne kuzhinen tuaj.

Me te ju mund të pastroni enet tuaja ne menyren me te mire. Mbajeni kuzhinen tuaj te paster ne cdo moment, nuk do te kete nevoje te jeni duke pastruar gjate gjithe kohes, mjafton nje moment i vogel dhe cdo dite tjeter do te jete akoma edhe me e thjeshte per te qene nje kuzhine e rregullt.

Dhurata me e domosdoshme per te afermit tuaj | Lavaman kuzhine 

rafte organizuese kuzhine dyqan taxiNese deshironi ti beni adhuruesit e pastertise dhe te kuzhines te lumtur atehere dhurata ideale eshte Mbajtesja e eneve mbi lavaman!

Dhurojini vetes suaj, nenave tuaja ose miqeve tuaj mbajtesen ideale e cila do te pritet me shume deshire.

Jo vetem personat do e pelqejne kete produkt por edhe enet tuaja do ta duan ate.

Kursim kohe & heqja e stresit 

E kush nuk do te donte qe pas nje dite te lodhshme dhe stresuese ne pune te shkoj ne shtepi dhe te mbaroj cdo pune qe ka. Shpejte dhe pa lodhje apo strese. Me mbajtese enesh mbi lavaman ky problem do te rregullohet.

E dinit se larja e eneve te shume njerez perdoret si nje mekanizem antistres?

Po, kjo ndodh shpesh dhe per ata njerez te cilet e aplikojne kete metode.
Ne ju kemi sjelle ndihmesin tuaj me te madh dhe unik, ju pranoni thjesht qe miku juaj t’ju qendroj prane pa ju ngrene kohe dhe hapsire.

Hapsire e plote vec per kuzhinen tuaj. Cdo pastrim do te jete me i thjeshte nese kuzhinen tuaj do te jete raft per enet. Kulloni enet tuaja ne menyren me te mire dhe me te shendetshme te mundshme. Gjithcka do te behet me zbavitese dhe me interesante. Jepini nje pamje tjeter kuzhines suaj.

DIZAJN UNIK

 1. Larja e eneve per ju do te behet me e lehte se kurre.
 2. Mbajtese enesh kuzhine e cila eshte me dy kate.
 3. Ne pjesen e siperme ju mund te kulloni enet tuaja kur doni dhe me thjeshtesine me te madhe.
 4. Ndersa enet e tjera poshte si gota, luge, pironje garuzhte, thika etj.
 5. Kulloni ose kur nuk keni hapesire te mjaftueshme mund t’i lini enet tuaja aty pa problem. Ato do te duken te rregullta estetikisht.

LAVAMAN PER KUZHINA

Gjithashtu anash ka mbajtese per luge pirune thike.

Materiali cilesor nuk ndryshket dhe eshte mjaft rezistent ndaj ujit dhe solucioneve te tjera.

Gjithashtu nje perparesi tjeter qe ka ky raft per enet eshte se enet tuaja do te thahen me shpejt pasi atyre nuk do t’ju bjere asnje pike uji, dhe nuk do te jeni ne merak nese te enet tuaja te lara arrin shkume, nga larja e eneve te tjera.

Nje mbajtese ideale per kuzhinen tuaj, vjen me dizajn praktik dhe shume kompakt, larja e eneve tanime do te kthehet nje zbavitje per ju dhe jo ne nje lodhje te tepert. Mbani ambjentin tuaj te preferuar paster dhe te rregullt ne cdo moment.

MBAJTESE IDEALE PER ENET drying rack

 1. Mbajtesja ka dy kate.
 2. Vjen me dizajn praktik dhe shume komod.
 3. Nuk do te keni frike ne rast se mos enet tuaja bien pasi jane ne sasi te madhe.
 4. Dizjani i mbajteses do te pershtatet menjehere me kuzhinen tuaj.
SPECIFIKAT | Lavaman kuzhine | Raft per enet 
 • Mbajtese enesh me dy kate
 • E pershtatshme per cdo kuzhine.
 • Ideale per tu perdorur dhe shume praktike.
 • Ju kursen kohe edhe vend.
 • E perbere prej materalit te celikut, inoksit.

Dyqan Taxi | Bli online, bli sigurte!

Detaje Produkti

Pesha 3 kg
Lloji

Rafte

Be the first to review “Mbajtese enesh mbi lavaman | Dish Drying Rack”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Raft per pjatat over sink drying rack

Mbajtese enesh mbi lavaman | Dish Drying Rack

5,900 L7,900 L (-25%)

Shto ne Shporte