Mbajtese Enesh Metalike – 2 Layer Dish Drainer

1,890 L1,990 L

Mbajtese enesh metalike ndertuar nga celiku i pandryshkshem.
Mbani ne rregull enet tuaja.
Kullojini ato para se ti vendosni ne raftet perkatese.
SL
Pastro
KODI: L-mbajtese-enesh-metalike Kategori: , ,

Mbajtese Enesh Metalike – 2 Layer Dish Drainer

Mbajtese Enesh Metalike – 2 Layer Dish Drainer

Karakteristika
Mbajtese enesh metalike ndertuar nga celiku i pandryshkshem.
Mbani ne rregull enet tuaja.
Kullojini ato para se ti vendosni ne raftet perkatese.
E gjeni ne dy madhesi S dhe L.
Dyqan Taxi | Bli online, bli sigurte!

Detaje Produkti

Pesha 0.1 kg
Lloji

Mbajtese

Masa

S, L

Be the first to review “Mbajtese Enesh Metalike – 2 Layer Dish Drainer”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Mbajtese Enesh Metalike - 2 Layer Dish Drainer

Mbajtese Enesh Metalike - 2 Layer Dish Drainer

1,890 L1,990 L

Shto ne Shporte